Овочі та фрукти, які зменшують біль

Голубіка. Вживання цих ягід здатне пом'якшувати біль
Овочі та фрукти, які можна знайти в будь-якому супермаркеті або ж у себе в саду і на городі, є прекрасною альтернативою знеболюючим медикаментам.
Про це пише видання Daily Mail.
Ці продукти мають природні протизапальні властивості і, на відміну від лікарських препаратів, не мають побічних ефектів.

Шість продуктів, які зменшують біль, виглядають так:

Вишні. Вишня містить потужні антиоксиданти антоціани, які зменшують запалення і блокують біль, як аспірин. Дослідження показують, що спортсмени, які регулярно вживають терпкий вишневий сік, готуючись до спортивних змагань, відчувають менше болю в м'язах.

Лохина (голубіка). Вживання цих ягід здатне пом'якшувати біль, оскільки лохина містить білки теплового шоку, антоціани і таніни, які діють як протизапальний засіб і зменшують набряк. Шведські вчені з'ясували, що лохина усуває неприємні симптоми коліту, болі в товстому кишечнику і полегшує дефекацію.

Насіння селери. Насіння селери складаються з декількох протизапальних сполук, в тому числі - сильнодіючої речовини апигенина. Вчені стверджують, що насіння селери особливо ефективне в боротьбі з болем, спричиненим артритом і подагрою.

Імбир. Цей коренеплід містить такі знеболюючі речовини, як гингерол, панадол, шогаол і зінгерон. Дослідження показують, що імбир здатний діяти як аспірин або ібупрофен.

Куркума. Екстракт куркумін, які входить до складу куркуми, зменшує біль в суглобах, знімає набряки і діє так само ефективно, як і ібупрофен.

Кайєнский перець. Потужний протизапальний компонент капсаїцин, що входить до складу гострого перцю, здатний блокувати сигнали про біль.
ПЛЮС К ТЕМЕ:

Овочі та фрукти, які зменшують біль Овочі та фрукти, які зменшують біль Reviewed by Vasyl Markovych on 6/01/2016 02:22:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Коментувати

Технологии Blogger.