Австралієць відкрив 7 нових видів павиних павуків

Новий вид павиного павука
Юрген Отто, біолог, який досліджує павиних павуків, недавно виявив сім нових видів цих створінь. Вчений одержимий павуками з 2005 року. За останні роки він отримав безліч послідовників в Інтернеті, які з нетерпінням чекають від Юргена нових фотографій з павуками.

Вперше вчений натрапив на павичевого пука, гуляючи по національному парку Ку-ринг-гай Чейз, який розташований на північ від Сіднея.


«Я завжди дивлюся під ноги, щоб не пропустити кліщів і інших дрібних істот. В той день я ледь не наступив на маленького павука. Так почалася моя пристрасть», - розповідає Отто.

Відкриття семи нових видів павуків було задокументовано в міжнародному журналі про павуків-скакунів Peckhamia. Сьогодні рід Maratus налічує 48 видів, знайдених по всій Австралії. За словами Отто, багато видів павиних павуків ще належить описати і задокументувати.

Яскраве забарвлення і візерунки павуків Maratus відіграють важливу роль в шлюбних ритуалах
Павині павуки відрізняються малими розмірами - усього від 3 до 5 міліметрів в довжину. Відповідно до сучасної класифікації, їх відносять до сімейства павуків-скакунів, куди входять ще десятки тисяч видів. Від інших видів павині павуки відрізняються великими очима і зворушливі звичками. Яскраве забарвлення і візерунки павуків Maratus відіграють важливу роль в шлюбних ритуалах - майже як у справжніх павичів.

«Вони такі милі, що люди до них так і тягнуться. Ці павуки своєю поведінкою нагадують домашніх тварин - кішок і собак », - розповідає Отто.

Біолог веде сторінку про павиних павуків на Facebook, число передплатників якої перевалило вже за 60 тисяч. Крім того, Отто підтримує канал на YouTube. Деякі відео з павуками набрали вже мільйони переглядів.
Австралієць відкрив 7 нових видів павиних павуків Австралієць відкрив 7 нових видів павиних павуків Reviewed by Vasyl Markovych on 6/07/2016 05:49:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.