Центр Львова покрили безкоштовним Wi-Fi

Центр Львова покрили безкоштовним Wi-Fi. Швидкість передачі даних дозволяє дивитися відео в потоці або дзвонити по Skype. Плата за підключення відсутня, однак щоб скористатися Wi-Fi, доведеться спершу подивитися рекламний ролик.
Про це повідомив сайт AIN.

Точки доступу до безкоштовного Wi-Fi називаються Lviv Volia Wi-Fi
За словами начальника IT-управління міськради Тимофія Александронца, це лише перший етап проекту. «Зараз, якщо розділити центр міста на умовний квадрат, то інтернетом забезпечена територія від проспекту Шевченка - ЛОДА - Оперного театру до університету імені Івана Франка. Надалі ми також плануємо забезпечити інтернетом і віддалені райони міста», - заявив він.


Точки доступу до безкоштовного Wi-Fi називаються Lviv Volia Wi-Fi. Вони працюють в двох частотних діапазонах - 2,4 і 2,5 ГГц. Провайдер стверджує, що швидкості вистачить на те, щоб користувач міг ні в чому себе не обмежувати.

Нагадаємо, конкурс на створення безкоштовного міського Wi-Fi у Львові був оголошений в квітні цього року. Тобто від оголошення конкурсу до безпосередньо запуску проекту пройшло трохи більше місяця. До слова, це інвестпроект, тобто його сплачує не місто, а інвестор. Проект ініційований в рамках робочої групи по Smart City.

Центр Львова покрили безкоштовним Wi-Fi Центр Львова покрили безкоштовним Wi-Fi Reviewed by Vasyl Markovych on 5/26/2016 02:55:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.