Сповивання немовлят - одна з причин їх раптової смерті

сповивання дитини
Група вчених з Брістольського університету (University of Bristol) проаналізувала дані чотирьох досліджень, в яких містилася інформація щодо 760 випадків раптової дитячої смерті серед 2519 дітей.

Поширена думка, що одним з основних факторів ризику є сон на животі. Багато дослідників серед факторів ризику також називають спільний сон матері з дитиною, занадто м'який матрац на дитячому ліжечку і штучне вигодовування, пише Медпортал.

Автори на чолі з Ганною Піс (Anna Піз) дійшли висновку, що сповивання немовлят підвищує ймовірність розвитку синдрому раптової смерті немовляти: діти, яких перед сном загортали в пелюшки і спальні мішки, вмирали на третину частіше, ніж ті, чиї батьки не практикували сповивання. Це стосувалося не тільки тих малюків, яких укладали спати на бік або на живіт, але і тих, хто спав на спині.


Найбільший ризик раптової смерті був зафіксований серед дітей старше 6 місяців, батьки яких продовжували їх сповивати. Вчені пов'язують це з тим, що такі малюки вже вміли повертатися і не спали всю ніч на спині.

Вчені переконані, що сповивати дітей старше півроку вже не потрібно.

Сповивання немовлят - одна з причин їх раптової смерті Сповивання немовлят - одна з причин їх раптової смерті Reviewed by Vasyl Markovych on 5/13/2016 01:09:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.