Люди стануть безсмертними до 2029 року - Рей Курцвейл

Рей Курцвейл про безсмертя
Один з найвпливовіших футурологів світу Рей Курцвейл в своєму недавньому інтерв'ю пообіцяв нам, що починаючи з 2029 року наука і медицина дозволять продовжувати людське життя практично необмежено.

Реймонд Курцвейл народився в Нью-Йорку в 1948 році. З дитинства він мріяв стати винахідником і подарувати світу нові технології. У 15 років він написав свою першу комп'ютерну програму, в 1970-му році закінчив Массачусетський технологічний інститут, а в 1974-му відкрив власну компанію, яка займається технологіями розпізнавання мови. Перспективний бізнес зробив Курцвейла мільйонером, що дозволило винахіднику і далі займатися створенням нових технологій. Всесвітню популярність він здобув завдяки своїм роботам в галузі футурології, в тому числі своїм обґрунтуванням технологічної сингулярності.

Зараз Рей Курцвейл займає пост технічного директора Google, продовжує займатися розробками в області штучного інтелекту і час від часу ділиться з журналістами своїм баченням недалекого майбутнього людства.

Наприклад, в своєму недавньому інтерв'ю журналу Playboy (так, так, той самий, з зайчиком) Курцвейл сказав, що до 2020 року людство почне активно застосовувати нанороботів в медицині. Ці крихітні механізми зможуть замінити людині його вроджену імунну систему, тим самим ефективно протистоячи всіх можливих захворювань і патогенів.

За словами Курцвейла, все це буде нагадувати ситуацію з комп'ютерними антивірусами, коли людина зможе завантажити з Інтернету апдейт для своєї імунної системи і не переживати з приводу виникнення нового штаму небезпечного вірусу.

За словами футуролога, вже до 2029 року медицина досягне того рівня, коли людям не потрібно буде хвилюватися про тривалість свого життя.
Раніше Курцвейл заявляв, що безсмертя буде досягнуто лише в 2030-х роках, але тепер вирішив перенести дату ближче до сьогоднішнього дня. Та й багато вчених до заяв футуролога ставляться вельми скептично, вважаючи їх надто оптимістичними. Крім того, Курцвейл вже неодноразово помилявся в своїх прогнозах, так що залишається лише чекати і вірити в світле майбутнє.

Люди стануть безсмертними до 2029 року - Рей Курцвейл Люди стануть безсмертними до 2029 року - Рей Курцвейл Reviewed by Vasyl Markovych on 5/12/2016 03:03:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.