Куди на літо? В Горішні Плавні...

Горішні Плавні замість Комсомольська на Днєпрє
Я от не розумію, чого це мудрі люди між собою сперечаються, щодо назви Горішні Плавні.

Я не буду наводити аргументи щодо того, що є в світі багато подібних назв, котрі для нас як носіїв іншої мови звучать уже дуже звично, а насправді теж є Довгим Островом чи ще чимось.

Стосовно, того, що перейменували не запитавшись у мешканців міста, так їх питали, і вони запропонували перейменуувати Комсомольск на КОМСОМОЛЬСК (КОлектив Молодих СОціально МОтивованих Людей – Справжніх Козаків). Якщо б так далі пішло, то вулицю Леніна можна було б перейменувати на вулицю ЛЕНІНА, теж абревіатуру (Лінія ЕНергії ІНопланетян Альфа-Центавра).


Щодо того, що це звучить "по-сільськи»" і "я не хотів би жити в такому місті". Тут просто, насамперед люди формують і наповнюють місто, і це має більший вплив ніж те, що місто формує людей.

Написав це вам Петро Нек, котрий народився і виріс в місті Ходорів, котре не назване на честь персонажа Джорджа Мартіна Ходора, а є припущення, що оскільки колись там була болотиста місцевість, то складається з двох слів – ходити ровом (Ходо Рів).

Витрачайте свою енергію продуктивніше.
Петро НЕК
Куди на літо? В Горішні Плавні... Куди на літо? В Горішні Плавні... Reviewed by Vasyl Markovych on 5/24/2016 06:23:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.