Працівники МЗС України займаються контрабандою цигарок

На кордоні з Угорщиною, в автомобілі, яким керував водій із диппаспортом, виявили вантаж цигарок на суму понад 600 тисяч гривень.
На кордоні з Угорщиною, в автомобілі, яким керував водій із диппаспортом, виявили вантаж цигарок на суму понад 600 тисяч гривень.
Про це повідомила Державна прикордонна служба України.

У суботу, 21 травня 2016 року, на пункт пропуску в "зелений коридор" заїхав легковий автомобіль марки VW Transporter під керуванням громадянина України. До митного контролю громадянин надав дипломатичний паспорт, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, лист одного з посольств України, що в автомобілі перевозиться дипломатичний вантаж, який відповідно до конвенції не підлягає контролю, розповідають у ДПСУ.


"Через те, що у транспортного засобу були затоновані вікна у працівників митного посту не було можливості здійснити візуальний огляд вантажу без відкриття авто. В присутності співробітників УСБУ в Закарпатській області запропоновано громадянину надати можливість здійснити візуальний огляд VW Transporter, на що громадянин заявив, що в транспортному засобі знаходиться дипломатичний вантаж і без дозволу та присутності представника МЗС відмовляється надавати доступ". – йдеться у повідомленні.

Згодом  громадянин за усною вказівкою свого керівництва мав намір повернутися в Україну. Але прикордонники авто зупинили. В результаті транспортний засіб було направлено на поглиблений огляд.
В салоні та конструктивних порожнинах правої та лівої стінок кузова автомобіля знаходяться 56 890 пачок цигарок

"При огляді автомобіля виявлено, що в салоні та конструктивних порожнинах правої та лівої стінок кузова автомобіля знаходяться 56 890 пачок цигарок вітчизняного виробництва з акцизними марками України, а саме: 25 090 пачок LD RED, 24 610 пачок LD BLUE, 490 пачок LD BLUE LIMITED, 6 700 пачок PALL MALL LOW SMOKE SMEL", - повідомили у прес-службі.

Пояснювати ситуацію водій відмовився.

"Наразі складено протокол про порушення митних правил, цигарки та транспортний засіб, загальною вартістю 881 084 грн, - вилучено", - підсумували прикордонники.

Контрабанду перевозив чоловік першого секретаря посольства України у Словаччині


До контрабанди сигарет під виглядом дипломатичного вантажу причетний чоловік першого секретаря посольства України в Словаччині Оксани Ліщишин.

Про це заявив голова Закарпатської обладміністрації Геннадій Москаль на своєму сайті.

"Водій мікроавтобуса Volkswagen Transporter з дипломатичними номерами (автомобіль належить Посольству України в Словаччині), житель Києва Сергій Ліщишин, який є чоловіком першого секретаря Посольства України в Словаччині Оксани Ліщишин, намагався вивезти за кордон понад 5,5 тис. Блоків сигарет. При цьому надав митникам і прикордонникам дипломатичний паспорт і підписана власною дружиною лист, за яким з 21 по 24 травня мікроавтобус перевозить дипломатичний вантаж і не підлягає контролю ", - інформує чиновник.

"Коли митники, запідозривши наявність контрабанди (сигнал про сигарети дала службова собака) почали наполягати на огляді, Ліщишин влаштував скандал, погрожував викликом консула і т. Д. Митники зв'язалися з МЗС України і після отримання дозволу на огляд мікроавтобуса виявили 5685 блоків сигарет вартістю 620 тис. грн. і сигарети, і мікроавтобус вилучено ", - розповів Москаль.

Він звернувся до керівництва Держприкордонслужби, СБУ та Державної фіскальної служби з проханням заохотити співробітників, які проявили принциповість і не допустили контрабанду під виглядом дипломатичного вантажу.

"Одночасно звертаюся до керівництва МЗС з проханням дати оцінку діям своїх підлеглих, які, прикриваючись дипломатичним імунітетом, банально намагаються заробити на сигаретах, компрометують Україну і виставляють весь дипломатичний корпус на посміховисько", - підкреслила глава ОДА.
Працівники МЗС України займаються контрабандою цигарок Працівники МЗС України займаються контрабандою цигарок Reviewed by Vasyl Markovych on 5/23/2016 11:26:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.