Запорізький десятикласник проводить канікули у військовій частині Нацгвардії

Школяр у Нацгвардії
Запорізький десятикласник Олексій Завада проводить свої шкільні канікули у військовій частині №3029 Нацгвардії України, де колись служив його батько Богдан Завада, загиблий в АТО влітку 2014 року. Про це повідомляє Громадське ТБ Запоріжжя.
Рішення освоювати професію військового хлопець прийняв сам, поділився мрією з мамою, переговори з командиром частини тривали недовго - Олексія прийняли сюди без жодних вагань.
Протягом тижня хлопець нарівні з іншими солдатами брав участь в теоретичних заняттях і навіть в стрільбах і тактичної підготовки.
За словами досвідчених військових, молодий курсант Завада ні в чому не поступається старшим колегам: хіба що більш скромний і мовчазний.

Нинішні канікули вже другі поспіль, які Олексій проводить в казармах: вперше хрещення в ролі солдата він прийняв цієї зими, коли більшість запорізьких школярів перечікували вдома карантин.
Батько Олексія, Герой України офіцер Богдан Завада загинув, за офіційними даними, 16 липня 2014 року в бою під Маринівкою Донецької області під час масової атаки на блокпост.
Лейтенант Завада знищив ворожий БТР і знешкодив з десяток супротивників, рятуючи життя побратимам. Тіло офіцера досі не знайдено.
Запорізький десятикласник проводить канікули у військовій частині Нацгвардії Запорізький десятикласник проводить канікули у військовій частині Нацгвардії Reviewed by Vasyl Markovych on 4/17/2016 10:09:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.