Як підібрати ідеальне плаття на випускний бал

Найпростіше підібрати плаття на випускний бал, виходячи з типу фігури
Вже сьогодні більшість дівчат-випускниць стурбовані єдиним питанням: як підібрати ідеальне плаття на випускний бал? Безперечно, кожна із них по-своєму вирішить, як їй одягнутися на таку подію. Однак при цьому варто було б врахувати деякі рекомендації фейшен-фахівців.
Згідно із ними, найпростіше підібрати плаття, виходячи з типу фігури. Як ви вже знаєте, є 5 основних типи фігури: «груша», «яблуко», «прямокутник», «трикутник» і «перевернутий трикутник».

Якщо у вас тип фігури «груша», у жодному випадку не вибирайте занадто обтягуючі сукні-годе - воно візуально підкреслять стегна. Також блискучі тканини здатні додавати обсяг. В цьому випадку чинимо навпаки, акцентуючи увагу на верхній частині: виділяємо груди, декольте або завищений рівень талії.

Оголені плечі дуже добре врівноважують стегна, а якщо додати прикраса на шию, то про цю особливість фігури можна буде забути.
Якщо у вас тип фігури «перевернутий трикутник», вам необхідна легка асиметрія, яка візуально зробить легшою верхню частину силуету (або нижню, якщо фігура «трикутник»). Оголене одне плече, коса драпірування і легкий, повітряний низ - кращі варіанти.

Мереживо, гіпюр завжди додає об'єм, тому на фігурі «прямокутник» повинен бути контраст у вигляді локальних акцентів. Пряме однотонне однорідне плаття для такої фігури категорично не надається. Щоб в момент перетворитися в «пісочний годинник» прямокутники використовую цілий набір засобів: контрастні пояси, Х-подібний силует, декор на грудях і стегнах.

І навіть тип фігури «яблуко» можна перетворити в «пісочний годинник» за допомогою такого нехитрого прийому, як баска і / або широкий пояс, який формує головний акцент силуету. При цьому вітаються і прозорі елементи, які надають силуету легкість.

Модні короткі сукні на випускний 2016 року

Мініатюрним витонченим дівчатам більше припадуть до вподоби короткі сукні для випускного вечора.
Яскраві і зухвалі випускниці можуть надати перевагу міні-сукні. Це екстравагантні моделі з представлених в нинішньому сезоні. Більш стримані, але при цьому неймовірно милі і чарівні варіанти - коктейльні прямі приталені сукні, або сукні з пишною багатоярусної спідничкою туту.
Альтернатива - коротке плаття на випускний, відрізне по талії з спідницею, що нагадує напіврозпущений бутон весняної квітки. Чудово виглядають такі моделі з американською проймою, з широкими бретелями або лямками-спагетті. Красиво окреслена лінія плечей дозволяє оформити коротке плаття без лямок або з однієї асиметричною широкої, іноді прикрашеної квіткою або бантом бретеллю.
Коротка сукня на випускний бал

Коротка сукня на випускний бал

Коротка сукня на випускний бал

Довгі сукні на випускний бал

Вечірні сукні, приталені і ідеально окреслюють силует - справжній хіт дівочих переваг вже багато років поспіль. Довга сукня на випускний вечір буде відмінно виглядати на дівчатах середнього і високого зросту, що поєднують такий туалет з зручним взуттям на високих підборах (відмінним вибором може стати прихована платформа чи босоніжки на витонченої танкетці).
Довгі сукні на випускний бал
Довгі сукні на випускний бал

Як підібрати ідеальне плаття на випускний бал  Як підібрати ідеальне плаття на випускний бал Reviewed by Vasyl Markovych on 4/19/2016 12:49:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.