Китаєць створив робота, схожого на Скарлет Йоханссон

Рікі Ма з Гонконгу спроектував і власними руками зібрав дівчину-робота
42-річний дизайнер Рікі Ма з Гонконгу спроектував і власними руками зібрав дівчину-робота, яку зробив схожою на знамениту голлівудську актрису Скарлет Йоханссон.
Хоч Рікі і відмовляється називати ім'я цієї актриси, ми-то з вами все прекрасно розуміємо, правда? На створення робота у ентузіаста пішло 50 000 доларів і півтора року старанної роботи.

Свого робота китайський дизайнер назвав Mark 1, що має на увазі появу в майбутньому нових, більш досконалих моделей. Рікі Ма каже, що на втілення цього проекту його підштовхнуло дитяче захоплення анімаційними фільмами про роботів. Він завжди мріяв займатися чимось подібним, і ось, нарешті, у нього з'явився такий шанс.

«Коли я працював над своїм роботом, багато людей говорили мені:«Ти що, дурень? Адже це шалено дорого! Ти взагалі знаєш, як все це працює?», Було досить складно вислуховувати подібні зауваження», - зізнався дизайнер.

В якості скелета дівчини-робота були використані деталі, надруковані на 3D-принтері. Втім, якщо вірити Reuters, 70% її тіла були створені за допомогою технології 3D-друку, а зовні тіло вкрите силіконовою шкірою. Крім того, що вона вміє рухати головою, руками, пальцями, робо-Скарлетт здатна імітувати людську міміку і відповідати на питання, задані їй за допомогою спеціального мікрофона, а також кокетливо дякувати свого творця за компліменти на свою адресу. Розробка рухаються частин робота і написання програмного забезпечення Ріки також звалив на власні плечі.
Китаєць створив робота, схожого на Скарлет Йоханссон Китаєць створив робота, схожого на Скарлет Йоханссон Reviewed by Vasyl Markovych on 4/04/2016 08:52:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.