Китаєць створив робота, схожого на Скарлет Йоханссон

Рікі Ма з Гонконгу спроектував і власними руками зібрав дівчину-робота
42-річний дизайнер Рікі Ма з Гонконгу спроектував і власними руками зібрав дівчину-робота, яку зробив схожою на знамениту голлівудську актрису Скарлет Йоханссон.
Хоч Рікі і відмовляється називати ім'я цієї актриси, ми-то з вами все прекрасно розуміємо, правда? На створення робота у ентузіаста пішло 50 000 доларів і півтора року старанної роботи.

Свого робота китайський дизайнер назвав Mark 1, що має на увазі появу в майбутньому нових, більш досконалих моделей. Рікі Ма каже, що на втілення цього проекту його підштовхнуло дитяче захоплення анімаційними фільмами про роботів. Він завжди мріяв займатися чимось подібним, і ось, нарешті, у нього з'явився такий шанс.

«Коли я працював над своїм роботом, багато людей говорили мені:«Ти що, дурень? Адже це шалено дорого! Ти взагалі знаєш, як все це працює?», Було досить складно вислуховувати подібні зауваження», - зізнався дизайнер.

В якості скелета дівчини-робота були використані деталі, надруковані на 3D-принтері. Втім, якщо вірити Reuters, 70% її тіла були створені за допомогою технології 3D-друку, а зовні тіло вкрите силіконовою шкірою. Крім того, що вона вміє рухати головою, руками, пальцями, робо-Скарлетт здатна імітувати людську міміку і відповідати на питання, задані їй за допомогою спеціального мікрофона, а також кокетливо дякувати свого творця за компліменти на свою адресу. Розробка рухаються частин робота і написання програмного забезпечення Ріки також звалив на власні плечі.

Плюс до теми

Китаєць створив робота, схожого на Скарлет Йоханссон Китаєць створив робота, схожого на Скарлет Йоханссон Reviewed by Vasyl Markovych on 4/04/2016 08:52:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.