Глянцева елегантність Скарлет Йоханссон

Скарлетт Йоханссон знялася в новій фотосесії для травневого номера журналу Cosmopolitan.
Відома американська актриса Скарлетт Йоханссон знялася в новій фотосесії для травневого номера журналу Cosmopolitan.

На сторінках жіночого видання 31-річна голлівудська діва з'явилася в яскравих весняно-літніх нарядах від провідних світових брендів, серед яких Christian Siriano і Jonathan Simkhai.

Окрім яскравої фотосесії, автором якої став Джеймс Вайт, на сторінках журналу з'явилося інтерв'ю, в якому Йоханссон розповіла про любовні переживання, які часом призводять до необдуманих вчинків.

«Давним-давно в моєму житті була людина, яка була весь час недоступною... Знаєте, така приваблива для жінок недоступність. Зрештою доводиться брати себе в руки і припиняти такі відносини. Це відбувається, коли ти розумієш, що втрачаєш себе. Одного разу я подумала, чому я стою на вулиці перед баром в 1:30 ночі, коли мої друзі веселяться всередині, і пишу смс? Адже це не я. Це і був той момент, коли я зрозуміла, що повинна закінчити ці відносини. В іншому випадку, вони будуть отруювати мене і далі », - зізналася вона.

Раніше ми розповдали, що китаєць створив робота, схожого на Скарлет Йоханссон.
 Скарлет Йоханссон


Глянцева елегантність Скарлет Йоханссон Глянцева елегантність Скарлет Йоханссон Reviewed by Vasyl Markovych on 4/08/2016 09:01:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.