Глянцева елегантність Скарлет Йоханссон

Скарлетт Йоханссон знялася в новій фотосесії для травневого номера журналу Cosmopolitan.
Відома американська актриса Скарлетт Йоханссон знялася в новій фотосесії для травневого номера журналу Cosmopolitan.

На сторінках жіночого видання 31-річна голлівудська діва з'явилася в яскравих весняно-літніх нарядах від провідних світових брендів, серед яких Christian Siriano і Jonathan Simkhai.

Окрім яскравої фотосесії, автором якої став Джеймс Вайт, на сторінках журналу з'явилося інтерв'ю, в якому Йоханссон розповіла про любовні переживання, які часом призводять до необдуманих вчинків.

«Давним-давно в моєму житті була людина, яка була весь час недоступною... Знаєте, така приваблива для жінок недоступність. Зрештою доводиться брати себе в руки і припиняти такі відносини. Це відбувається, коли ти розумієш, що втрачаєш себе. Одного разу я подумала, чому я стою на вулиці перед баром в 1:30 ночі, коли мої друзі веселяться всередині, і пишу смс? Адже це не я. Це і був той момент, коли я зрозуміла, що повинна закінчити ці відносини. В іншому випадку, вони будуть отруювати мене і далі », - зізналася вона.

Раніше ми розповдали, що китаєць створив робота, схожого на Скарлет Йоханссон.
 Скарлет Йоханссон


Плюс до теми

Глянцева елегантність Скарлет Йоханссон Глянцева елегантність Скарлет Йоханссон Reviewed by Vasyl Markovych on 4/08/2016 09:01:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.