У Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь. Люди вмивалися ним

У Єрусалимі, у Храмі Гробу Господнього, сьогодні, 30 квітня у Велику Суботу, зійшов Благодатний вогонь
У Єрусалимі, у Храмі Гробу Господнього, сьогодні, 30 квітня у Велику Суботу, зійшов Благодатний вогонь, який очікували десятки тисяч паломників з усього світу.

Як повідомляють ЗМІ, благодатний вогонь у цьому році зійшов о 14.31

Свідками дива стали члени офіційної української делегації на чолі з керуючим справами УПЦ (МП) митрополитом Антонієм (Паканичем).

«Звичайно, передати те, що відбувається в цей момент, неможливо, це схоже на ту радість, яку людина відчуває від зустрічі з Богом. З великим хвилюванням ми очікували появи Благодатного вогню. Адже, за переданням, якщо він не зійде, це стане ознакою кінця цього світу. Але і в цьому році Господь змилувався над людством. Єрусалимський Патріарх передав нам Благодатний вогонь – свідчення великої таємниці Божественної благодаті. Сходження Вогню – завжди величезна радість. Бог показав нам, що Він із нами, що ми не залишені, що в нас є надія», – поділився митрополит Антоній.


Благодатний вогонь, як і за звичай, в перші хвилини мав температуру людського тіла, потім – гарячих сонячних променів, поступово нагріваючись, але не обпалював. Люди вмивалися ним, підносили до обличчя і волосся.
Благодатний вогонь


Благодатний вогонь


Благодатний вогонь

Увечері у Велику Суботу, Благодатний вогонь доставлять до Києво-Печерської лаври. Уже сьогодні віряни зможуть запалити від нього свої лампадки.
У Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь. Люди вмивалися ним У Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь. Люди вмивалися ним Reviewed by Vasyl Markovych on 4/30/2016 03:29:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.