Брітні Спірс у журналі V : сексуальна і неприродня

Брітні Спеарс у журналі V (весна 2016 року.
Американська співачка Брітні Спірс стала головною героїнею ювілейного 100-го випуску журналу V Magazine.

Поп-зірка з'явилася на трьох різних обкладинках ювілейного спецвипуску глянцю в образі фатальної красуні. Автором сексуальній фотосесії, в якій Брітні позує у відвертих нарядах в компанії мужнього манекенника, виступив знаменитий фешн-фотограф Маріо Тестіно.

«Коли ми вибирали головного героя для свого ювілейного номера, ми запитали у себе, хто з музикантів і представників поп-культури викликає у нас найбільше повагу? І був всього один відповідь - Брітні. Ми всі виросли на її музиці і як і раніше цікавимося її творчістю. Фотосесія Маріо Тестіно доводить - Брітні у відмінній формі, як у фізичному, так і творчому плані », - каже головний редактор видання.


Після появи в мережі обкладинок V Magazine, видання розкритикували за надмірне вживання фотошопа, який змінив артистку до невпізнання. Так, шанувальників поп-зірки розчарував той факт, що Спірс виглядає на обкладинці НЕ неприродно.
Брітні Спірс у журналі V : сексуальна і неприродня Брітні Спірс у журналі V : сексуальна і неприродня Reviewed by Vasyl Markovych on 3/02/2016 11:08:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.