Жінки, яким за 40, - неймовірні!

Жінки за 40 мають почуття власної гідності. Вони рідко закотять тобі істерику в опері або в пристойному ресторані.
Такий собі Френк Кайзер виклав в інтернеті міркування про жінок, яким за сорок років. Жінки, яким за 40 - неймовірні, пише Кайзер.

З віком я все більше ціную жінок, яким за сорок.

Цьому є багато причин. Наприклад, жінка за 40 ніколи не розбудить тебе посеред ночі, щоб запитати «Про що ти думаєш». Їй пофіг, про що ти думаєш.

Якщо жінка, якій за 40, не хоче дивитися з тобою спорт по телевізору, вона не буде сидіти і скиглити з цього приводу. Вона піде і буде займатися тим, чим хоче - зазвичай чимось куди більш цікавим.

Жінка за 40 знає себе досить добре, щоб бути впевненою в тому, хто вона, чого вона хоче і від кого. Дуже мало жінок такого віку цікавить твоя думка про неї або про те, що вона робить.


Жінки за 40 мають почуття власної гідності. Вони рідко закотять тобі істерику в опері або в пристойному ресторані. Звичайно, якщо ти цього заслуговуєш, вони тебе спокійно пристрелять, якщо вважатимуть, що зможуть уникнути відповідальності.

Дорослі жінки щедрі на похвалу, часто незаслужену. Вони знають, як відчувається невдячність.

Жінки за 40 досить впевнені в собі, щоб познайомити тебе зі своїми подругами. Жінка молодша може уникати навіть кращих подруг, оскільки не довіряє своєму партнерові. Жінкам старшим за віком по барабану, якщо ти визнаєш їх подруг привабливими. Вони знають, що їх подруги ніколи їх не зрадять.

У жінок за 40 інтуїція оракула. Тобі не треба ні в чому їм признаватися - вони і так все про тебе знають.

Яскраво-червона помада прекрасно виглядає на жінках за 40, чого не можна сказати про тих, хто молодший. Якщо навчишся ігнорувати пару зморшок тут і там, виявиш, що жінки за 40 куди сексуальніші, ніж молоді.

Жінки за 40 відверті і чесні. Вони тобі скажуть в лоб, якщо ти скотина, або поводишся як скотина. Тобі ніколи не доведеться гадати, як вона до тебе ставиться.

Так що є багато причин, щоб захоплюватися жінками, яким за сорок.

На жаль, не можна те ж саме сказати про чоловіків. На кожну карколомну, розумну, доглянуту жінку за 40 припадає лисе пузате викопне в жовтуватих штанях, що виставляє себе повним ідіотом з двадцятирічною офіціанткою.

Дами, я приношу вам свої вибачення.

Для всіх чоловіків, які люблять говорити «навіщо купувати цілу корову, коли можна отримати молоко за так», у мене є новина. Сьогодні 80 відсотків жінок не зацікавлені в шлюбі. Чому? Тому що розуміють, що немає сенсу купувати цілу свиню заради сардельки.
Жінки, яким за 40, - неймовірні! Жінки, яким за 40, - неймовірні! Reviewed by Vasyl Markovych on 3/02/2016 12:23:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.