У Кривому Розі відкриють пам'ятник Героям АТО

У Кривому Розі в суботу відкриють перший в Україні монумент пам'яті загиблим в зоні АТО Героям.
У Кривому Розі в суботу відкриють перший в Україні монумент пам'яті загиблим в зоні АТО Героям.

Кривий Ріг - місто, що одним з перших пізнало гіркоту втрат кращих синів України. Трагедія в небі над Луганськом, коли терористи збили літак ІЛ-76, забрала життя шістьох криворіжців. Вшанувати пам'ять загиблих Героїв прийшли тоді тисячі жителів міста. На згадку про інших наших земляків, які загинули в зоні АТО, в місті неодноразово оголошувався траур.

Це буде перший в Україні монумент, створений з ініціативи жителів міста і завдяки небайдужим криворіжцям, виготовлений за позабюджетні кошти, повідомив сайт 0564.ua.


У суботу, 19 березня, о 13:00 на площі біля Тернівського райвиконкому (вул.Короленка, 1а), відбудеться церемонія відкриття, в якій візьмуть участь представники Всеукраїнського об'єднання «Визвольний рух», міської влади, всі, хто пам'ятає і шанує подвиг земляків.

На відкриття запрошені родичі загиблих Героїв, представники міських та районних виконкомів, громадські організації Кривого Рогу, волонтери, військові капелани. Також з усіх куточків країни до Кривого Рогу на відкриття приїдуть «кіборги», бійці 3 спецбатальйону "Кіровоград", 17-ї танкової бригади, 40-го батальйону «Кривбас», 93-ї бригади.
У Кривому Розі відкриють пам'ятник Героям АТО У Кривому Розі відкриють пам'ятник Героям АТО Reviewed by Vasyl Markovych on 3/17/2016 04:46:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.