Моментальна відмова від куріння - найефективніша

Психологічний ефект моментального припинення куріння  сприяв кращій цілеспрямованості, зміцненню сили волі.
Щоб кинути курити, люди використовують різні методи. Фахівці British Heart Foundation пояснили, чому моментальна відмова від куріння, відома як метод «cold turkey», є найефективнішою.

«Cold turkey» (в пер. «холодна індичка) - це популярний у США ідіоматичний вислів, що означає «зробити відразу»,«зробити негайно». Сенс даного методу полягає в сильному вольовому бажанні кинути палити, яке повинно бути не спонтанне, а обумовлене конкретною датою або подією, наприклад, через отримання важливої ​​звістки або настання певної події (весілля, розлучення і т. інш.). Найчастіше ті, хто прагне позбутися шкідливої ​​звички у такий спосіб, вибирають для себе точну дату і час, коли викурять останню сигарету і остаточно припинять курити.
Результати досліджень British Heart Foundation, в яких взяли участь 700 осіб, показали, що ті, хто використовував підхід «Cold turkey», мали на 25% більше шансів не повертатися до шкідливої ​​звички. На думку фахівців, психологічний ефект моментального припинення куріння  сприяв кращій цілеспрямованості, зміцненню сили волі.


Кожен раз, коли виникає непереборна потреба заново почати курити, співробітники British Heart Foundation радять якомога сильніше протистояти цьому бажанню, не знижувати вольову готовність. Для цього можна заздалегідь підготуватися: позбутися від усіх курильних аксесуарів (попільнички, мундштуки, кальяни), усунути або істотно змінити місця перекуру, знайти собі хобі або зайнятися якимось видом спорту.

Якщо «зрив» все ж стався, то експерти рекомендують не ставитися до нього, як до провалу, а як до можливості побачити свої слабкі сторони, виправити допущені помилки.

Однак перед тим, як використовувати підхід «Cold turkey», варто пам'ятати, що при будь-якій пов'язаній з підвищеною увагою роботі, на якій помилка може призвести до серйозних наслідків, необхідно заздалегідь подбати про спеціальні медичні засоби, що знімають або послаблюють прояви абстинентного синдрому (синдрому відміни).
Моментальна відмова від куріння - найефективніша Моментальна відмова від куріння - найефективніша Reviewed by Vasyl Markovych on 3/24/2016 04:23:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.