Фонд совісті для тих, хто кається

Міністр фінансів США Френсіс Спінер запропонував перевести ці гроші в Фонд Совісті
Під час громадянської війни міністерство фінансів США отримало чек на $ 1500. від людини, який побажав залишитися невідомим. Він писав, що під час служби в армії в якості квартирмейстера, він незаконно привласнив державні кошти. І додав, що його замучила совість і він вирішив повернути ці гроші.

Міністр фінансів США Френсіс Спінер запропонував перевести ці гроші в Фонд Совісті, заснований в 1811 році (цікаво, що за перший рік роботи цього фонду отримав всього $ 5) і розповісти про цю історію в газетах - "Можливо ще хтось захоче приєднатися".

До 1987 року фонд отримав понад $ 5,7 млн. Були перекази на три центи (за використану державну марку). У 1950 році був отриманий переклад на $ 139 000. Більшість переказів анонімні. Службовці Казначейства ніколи не намагаються знайти людей, які переслати гроші. Багато розпоряджень про пожертвування були зроблені людьми, які вже перебували на смертному ложі.
Джерело
Фонд совісті для тих, хто кається Фонд совісті для тих, хто кається Reviewed by Vasyl Markovych on 3/09/2016 02:40:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.