Як кольори впливають на стан нашого духу і здоров'я

Ставлення людини до певного кольору впливає на її самопочуття
Практик китайської медицини доктор Джин Гуань Янг розповів, як кольори впливають на життя людей.
Разом з відомим американським дизайнером Нормою Камали Джінгдуань Янг випустив книгу під назвою "Обличчям до Сходу". У цьому виданні автори діляться секретами збереження життєвої сили, здоров'я і краси, повідомляє Well+Good.
Як стверджують експерти, ставлення людини до певного кольору впливає на її самопочуття.
«Китайська медицина вчить, що різні кольори пов'язані з людськими органами і підтримують їх функціонування», - пояснює доктор Янг.
Кольоротерапію можна використовувати при боротьбі з застудою, нападами тривожності і для поліпшення стану духу.

Блакитний колір стимулює енергію печінки, покращує зір, травлення і сон, зміцнює нігті, заспокоює, якщо людина розгнівана або ображена.
Червоний колір стимулює енергію серця, покращує циркуляцію крові, надає здоровий вигляд обличчю, очищає розум і лікує від депресії.
Жовтий колір стимулює енергію селезінки, покращує травлення і обмін речовин, допомагає краще мислити, зміцнює м'язи, зменшує занепокоєння і одержимість будь-чим.
Білий колір стимулює енергію легень, яка допомагає поліпшити дихання, живить шкіру, дозволяє впоратися з сумом і горем.
Чорний колір стимулює енергію нирок, яка допомагає поліпшити пам'ять і концентрацію, посилює сексуальну функцію і репродуктивне здоров'я, покращує ріст волосся, зменшує страх і збільшує силу волі.
ПЛЮС К ТЕМЕ:

Як кольори впливають на стан нашого духу і здоров'я Як кольори впливають на стан нашого духу і здоров'я Reviewed by Vasyl Markovych on 3/07/2016 09:27:00 AM Rating: 5

Комментариев нет:

Коментувати

Технологии Blogger.