Чиновник з уряду: я отримую необгрунтовано високу зарплату

За останній рік, як пояснив чиновник, він не виконав жодного доручення начальства
Чиновник з міністерства енергетики, торгівлі і туризму Кіпру написав президенту країни листа, в якому заявив, що отримує необґрунтовано високу зарплату, при цьому нічого не роблячи.
За останній рік, як пояснив чиновник, він не виконав жодного доручення начальства - цих доручень просто не було. Крім того, за весь цей час через нього не пройшов жоден робочий документ.

"Я вважаю неприйнятним, що службовець, який одержує зарплату рівня A13 + 2 [відповідно до використовуваної на Кіпрі шкалою зарплат, це близько 5000 євро на місяць], просто байдикує", - цитує лист чиновника Global Post.

Чиновник зазначив також, що держава заощадила б гроші, якби він просто залишався вдома: тоді не довелося б платити за опалення та електрику в його офісі.

Повідомляється, що AFP зверталося за коментарями до президента Кіпру Нікоса Анастасіадіса, однак той відмовився висловлюватися з цього питання.
Чиновник з уряду: я отримую необгрунтовано високу зарплату Чиновник з уряду: я отримую необгрунтовано високу зарплату Reviewed by Vasyl Markovych on 3/04/2016 10:56:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.