Як зібрати рекордний врожай огірків

Високі врожаї пускових гібридів огірків
Сьогодні створені нові гібриди огірків, вирощуючи які згідно ЕМ технологій, можна збирати урожай до 30 кг з куща за сезон.

Як досягти таких врожаїв?

1) Купіть насіння огірків з пучковим розташуванням зав'язі. (F1 Гейзер, F1 Теща, F1 Зятьок, F1 Пікколо, F1 Сім гномів, F1 Лавина або інші)

2) За місяць до посадки підготуйте теплу грядку з використанням ЕМ-препаратів ( "Сяйво", "Байкал ЕМ1")

3) Під час висадки рослин враховуйте розміри майбутнього куща, в залежності від способу формування

4) Формуйте рослини своєчасно і правильно.

5) Тримайте грядку під шаром мульчі, додаючи її щотижня. Причому безпосередньо біля рослини 1 раз на сім днів укладайте мульчу з подрібненої кропиви.

6) Поливайте теплу грядку настоєм або екстрактом з трав, приготованих по ЕМ технології.

7) Обприскуйте рослини ЕМ препаратами 1 раз в тиждень.

8) 1 раз на 3-4 тижні для підвищення імунітету обприскуйте рослини коктейлем (20 гранул «Здоровий сад», 20 гранул «Екоберін» 1 столова ложка «Сяйво» або «Байкал ЕМ-1» на 10 л води)

9) Підгодовуйте огірки мікроелементами, використовуючи хелат для огірків. Витрата добрива 25 мл на 10 л, вноситься у вигляді позакореневого підживлення шляхом обприскування рослин.

Високі врожаї пускових гібридів огірків
Під час вирощування таких огірків звертайте увагу на зовнішній вигляд рослин.

1) Якщо нижнє листя починають жовтіти, батоги повільно рости, а огірочки мають клиноподібну форму, то рослині не вистачає азоту.

2) Якщо листя дрібні темно зеленого кольору засихають і опадають, а батоги погано ростуть, то відчувається брак фосфору.

3) Листя має світлу облямівку по краю, і в'яне в спеку - свідчення про нестачу калію.

4) Куполообразная форма листя середнього ярусу говорить про нестачу кальцію.

5) Якщо на листках середнього і верхнього ярусу з'являються білі плями (хлороз), то не вистачає мікроелементів і заліза. Це може бути результатом кислої або навпаки занадто лужної реакції грунту.

Для збереження сил рослини необхідно проводити формування так само як і для звичайних самозапильних сортів огірків. Крім того, не менш важливо вчасно збирати огірки. Чим дрібніші і молодші збираються огірочки, тим більшу кількість таких же плодів ви зберете з цієї рослини.
Як зібрати рекордний врожай огірків Як зібрати рекордний врожай огірків Reviewed by Vasyl Markovych on 3/07/2016 10:45:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.