Із поховання Вільяма Шекспіра поцупили череп

Дослідження проводилося під керівництвом археолога Кевіна Колси з Стаффордширского університету.
Британські археологи провели дослідження могили Вільяма Шекспіра у церкві Святої Трійці в Стратфорді-на-Ейвоні і дійшли висновку, що в ній немає черепа драматурга - ймовірно, він був вкрадений.
Про це повідомило британське видання Гардіан.
Таке припущення вперше було зроблено в 1879 році на сторінках англійського журналу Argosy. Однак згодом гіпотеза про викрадення черепа стала вважатися вигадкою.

Дослідження проводилося під керівництвом археолога Кевіна Колси з Стаффордширского університету. За його словами, в могилі на місці, де повинна бути голова, зовсім інша структура поховання - ймовірно, вона була розкрита. Археолог заявив, що йому здається дуже переконливою версія про те, що черепа в могилі немає.


Перше археологічне дослідження могили приурочено до 400-х роковин смерті Шекспіра. Про результати дослідження розкажуть в документальному фільмі «Таємнича історія: могила Шекспіра» (Secret History: Shakespeare's Tomb), який покажуть 26 березня на каналі Channel 4.

Вільям Шекспір ​​помер в квітні 1616 року. Вважалося, що він, його дружина та інші родичі поховані в одній могилі, однак дослідження підтвердило, що це не так. Вони поховані окремо на глибині менше метра.

Плюс до теми

Із поховання Вільяма Шекспіра поцупили череп Із поховання Вільяма Шекспіра поцупили череп Reviewed by Vasyl Markovych on 3/24/2016 05:34:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.