Із поховання Вільяма Шекспіра поцупили череп

Дослідження проводилося під керівництвом археолога Кевіна Колси з Стаффордширского університету.
Британські археологи провели дослідження могили Вільяма Шекспіра у церкві Святої Трійці в Стратфорді-на-Ейвоні і дійшли висновку, що в ній немає черепа драматурга - ймовірно, він був вкрадений.
Про це повідомило британське видання Гардіан.
Таке припущення вперше було зроблено в 1879 році на сторінках англійського журналу Argosy. Однак згодом гіпотеза про викрадення черепа стала вважатися вигадкою.

Дослідження проводилося під керівництвом археолога Кевіна Колси з Стаффордширского університету. За його словами, в могилі на місці, де повинна бути голова, зовсім інша структура поховання - ймовірно, вона була розкрита. Археолог заявив, що йому здається дуже переконливою версія про те, що черепа в могилі немає.


Перше археологічне дослідження могили приурочено до 400-х роковин смерті Шекспіра. Про результати дослідження розкажуть в документальному фільмі «Таємнича історія: могила Шекспіра» (Secret History: Shakespeare's Tomb), який покажуть 26 березня на каналі Channel 4.

Вільям Шекспір ​​помер в квітні 1616 року. Вважалося, що він, його дружина та інші родичі поховані в одній могилі, однак дослідження підтвердило, що це не так. Вони поховані окремо на глибині менше метра.

ПЛЮС К ТЕМЕ:

Із поховання Вільяма Шекспіра поцупили череп Із поховання Вільяма Шекспіра поцупили череп Reviewed by Vasyl Markovych on 3/24/2016 05:34:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Коментувати

Технологии Blogger.