Астрономи отримали дзвінок із сусідньої галактики

Точне місце розташування джерела повторюваних FRB, невідоме
Сигнали, які називаються швидкими радіоімпульсами (FRB), фіксувалися і раніше, але щоразу вони надходили з різних точок. Тепер астрономи зафіксували радіосигнали, які виходять з однієї точки, що знаходиться за межами нашої Галактики.

Швидкі радіоімпульси були зафіксовані в травні і червні минулого року, але на них звернули увагу тільки в листопаді. Канадський астроном Пол Шольц вивчав дані, отримані обсерваторією Аресібо в Пуерто-Ріко і виявив дані по шести сигналах, що надійшли з 10-хвилинним інтервалом і ще чотирьох, які надійшли з великим інтервалом. Всі вони виходили з однієї точки.

"Я точно знав, що відкриття буде надзвичайно важливе для вивчення швидких радіоімпульсів", - згадує Шольц.

Надалі вчені встановили, що сигнали надходять з даного джерела не вперше. Таке вже відбувалося в 2012-му році. Крім того, з'ясувалося, що вони не схожі на сигнали, які виходили з інших місць в минулому.


Точне місце розташування джерела повторюваних FRB, невідоме, але дослідники впевнені, що він знаходиться за межами нашої Галактики. Передбачається, що вони виходять від молодої нейтронної зірки.

Тепер вчені планують встановити точне місце розташування джерела сигналів. Це дозволить астрономам зрозуміти, що ж відбувається на місці їх виникнення. "Як тільки у нас буде точне місце, ми зможемо порівняти дані з оптичних і рентгенівських телескопів і побачити, чи є там галактика", - говорить Джейсон Хессел з Амстердамського університету.
Астрономи отримали дзвінок із сусідньої галактики Астрономи отримали дзвінок із сусідньої галактики Reviewed by Vasyl Markovych on 3/03/2016 03:13:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.