Міф про тупість блондинок - вигадка брюнеток

Середній IQ блондинок становить 103,2. У шатенок цей показник склав 102,7
Стереотипне уявлення про тупість блондинок виявилося неправдивим. Ба більше, їх коефіцієнт інтелекту (IQ) виявився навіть трохи вищий, ніж у брюнеток, шатенок і рудих.
До таких висновків прийшли американські вчені, автори статті в журналі Economics Bulletin. Коротко про дослідження повідомляє сайт газети The Independent.

Психологи з Університету штату Огайо скористалися даними, зібраними під час Національного дослідження молоді (віку 14-21 рік), який пройшов в 1979 році. Учасники цього дослідження не тільки пройшли тест на IQ, але і відповіли на питання про свій колір волосся. Вчені прибрали з масиву даних інформацію про громадян латиноамериканського і африканського походження (для більш об'єктивного порівняння).


З'ясувалося, що середній IQ блондинок становить 103,2. У шатенок цей показник склав 102,7, у рудих - 101,2, у брюнеток - 100,5. Крім того, у блондинок дещо вищі шанси опинитися в групі з найвищим IQ. Вчені відзначають: інтелектуальну перевагу блондинок над іншими жінками не можна вважати доведеним (різниця в IQ між ними знаходиться в межах статистичної похибки), проте вони абсолютно точно не дурніші інших.
Міф про тупість блондинок - вигадка брюнеток Міф про тупість блондинок - вигадка брюнеток Reviewed by Vasyl Markovych on 3/24/2016 12:25:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.