Чим добрі голландські сорти огірків

Голландські огірки висаджуються за певною схемою, найпопулярнішою серед яких є квадратна посадка
Особливою популярністю голландські сорти огірків почали користуватися завдяки своїй надійності. Саджаючи таке насіння, Ви можете бути повністю впевненими в тому, що майбутня рослина вже захищено від хвороб. Крім того, голландські сорти огірків часто  самозапильні, врожаї їх вельми багаті, а плоди не накопичують в собі гіркоти.

Як правильно сіяти огірки

Головне - дотримуватися певної послідовності і робити все точно в терміни:

висівати голландське насіння огірків необхідно приблизно в кінці березня, використовуючи для цього звичайні ящики для розсади;
відстань між грядками повинно бути близько 2 - 3 сантиметрів;
до моменту появи сходів (3 - 4 дні), потрібно зайнятися підготовкою кубиків - заповнити їх субстратом, що складається з гною, ґрунту, піску і торфокроші. Все це обробляється препаратом Редомін-голд і накривається поліетиленовою плівкою;
насіння, що проклюнулося, акуратно пікірують в кубики, а через місяць міцна розсада може бути спокійно висаджена у підготовленій теплиці.



В основному, голландські огірки висаджуються за певною схемою, найпопулярнішою серед яких є квадратна посадка. Для того, щоб висадити розсаду правильно, варто трохи повозитися:

1) ретельно скопати і розпушити ґрунт;

2) підготувати траншеї, в які буде проводиться посадка паростків;

3) відстань між кожною грядкою має дорівнювати приблизно 80 сантиметрам;

4) на дно підготовлених заглиблень укладається 30-сантиметровий шар гною і тільки після цього Ви зможете приступити безпосередньо до етапу висаджування розсади, дотримуючись схеми 50х50;

5) після висаджування всіх сіянців, у 3 - 4 рослин необхідно обірвати вусики і тільки після того, як на їх місці відросте нове, Ви зможете зробити першу підгодівлю.

Найпопулярніші сорти голландських огірків

Безумовно, спеціалізовані магазини сьогодні пропонують досить широкий асортимент насіння голландських сортів огірків, однак, є все ж кілька сортів, які завоювали особливе ставлення і любов сучасних дачників:

- Анджеліна F1. Хочете виростити дуже ранні огірки? Тоді Вам точно підійде цей самозапилювальний сорт. Його соковиті ніжні плоди, довжиною до 14 сантиметрів, гарні для споживання в свіжому вигляді, а сама рослина досить добре переносить ряд відомих захворювань.

- Доломіт F1. На відміну від Анджеліни, цей ранній сорт можна також використовувати для консервування. Його плоди мають цікаве темно-зелене забарвлення і відрізняються дрібнобугристою структурою.

- Гектор F1. Незважаючи на свою компактність, сорт може похвалитися досить таки дружним і рясним плодоношенням. Плоди мають циліндричну форму, забарвлення - рівномірна темно-зелене. Огірочки даного сорту досить довго не жовтіють, виділяються своїм чудовим смаком і щільною м'якіттю.

- Беттіна F1. Цей ранній сорт просто чудово підійде для любителів корнішонів. Його рівненькі акуратні плоди мають ніжний смак і стануть справжньою знахідкою на столі.

Крім запропонованих, є, звичайно, і інші, не менш цікаві та відомі сорти. Вибирати ж, в кінцевому рахунку - Вам! Тільки не забудьте при цьому враховувати всі свої побажання і, головне, кліматичні умови місцевості, в якій Ви проживаєте.

Чим добрі голландські сорти огірків Чим добрі голландські сорти огірків Reviewed by Vasyl Markovych on 3/07/2016 11:00:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.