Донька Сінді Кроуфорд - копія матусі

Сінді Кроуфорд знялася у спільній фотосесії зі своєю 14-річною дочкою Кайєю Гербер.
Американська супермодель Сінді Кроуфорд знялася у спільній фотосесії зі своєю 14-річною дочкою Кайєю Гербер.

У сімейному фотосеті 50-річна легенда фешн-індустрії позує зі своєю дочкою, яка успішно дебютувала в світі моди і придбала ряд контрактів з відомими модними брендами, пише Telegraph.

Фотосесія, автором якої виступив знаменитий фотограф Маріо Тестіно, була зроблена для квітневого номера - паризького глянцю Vogue. Редактор видання в своєму зверненні до читачів назвав нову зірку індустрії моди Кайю «генетичним дивом», пророкуючи їй блискучу кар'єру.


«Вражаюча схожість матері і дочки кидається в очі з першого погляду. Одні і ті ж карі очі, обрамлені густими бровами, та ж посмішка, той же каскад волосся і статура, здатна змусити заздрити навіть Барбі, це справжнє генетичне чудо - Кайя Гербер, дочка Сінді Кроуфорд - повна копія феноменальною краси легенди 90-х. Вперше дві зірки, мама і дочка, позують разом для обкладинки Vogue», - пише головний редактор Vogue Paris Еммануель Альт.
Вперше дві зірки, мама і дочка, позують разом для обкладинки Vogue»

Донька Сінді Кроуфорд - копія матусі Донька Сінді Кроуфорд - копія матусі Reviewed by Vasyl Markovych on 3/16/2016 12:15:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.