Неймовірна дружба чоловіка і пінгвіна

Ось уже п'ятий рік поспіль місцевий житель Жуан Перейра де Соуза приймає у себе в гостях пінгвіна на прізвисько Дінді
В американському регіоні Патагонія зафіксовано унікальні відносини людини з пінгвіном. Ось уже п'ятий рік поспіль місцевий житель Жуан Перейра де Соуза приймає у себе в гостях пінгвіна на прізвисько Дінді, якого він врятував в 2011 році. Дінді живе за 5 тисяч кілометрів від чоловіка, повідомляє Independent.

Втім, ця обставина аніскільки не бентежить магелланского пінгвіна. Дінді живе поруч з Жуаном Перейра де Соузою з червня по лютий, поки не змінить опірення, а потім відпливає, але завжди повертається.
Чоловік розповів, що в 2011 році знайшов покритого нафтою пінгвіна викинутим на берег і вмираючим на одному з пляжів Ріо-де-Жанейро. Жуан вимив і виходив Діндімена.


«З тих пір пінгвін, очевидно, вважає мене членом своєї сім'ї. Більше нікому, крім мене, він не дозволяє до себе торкатися. Я ж можу брати його на руки, мити і годувати», - каже житель Патагонії.

«Побачивши Жуана, пінгвін починає виляти хвостом, як собака, і кричати від радості», - заявив біолог Жуан Пауло Кражевскі.

Крім узбережжя Патагонії, магелланскі пінгвіни мешкають на Вогненній Землі, в Ріо, в Перу, а також на Фолклендах і островах Хуан-Фернандес. Особини цього виду живуть до 25 років.
Неймовірна дружба чоловіка і пінгвіна Неймовірна дружба чоловіка і пінгвіна Reviewed by Vasyl Markovych on 3/11/2016 12:23:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.