У Ростові розбився Boeing-737-800 авіакомпанії Fly Dubai

Пасажирський літак Boeing-737-800 авіакомпанії Fly Dubai розбився при посадці в аеропорту Ростова-на-Дону. На борту знаходилася 62 людини, усі вони загинули.

Про це повідомляє ТАСС.

В Південному регіональному центрі МНС підтвердили інформацію про катастрофу пасажирського літака, що слідував рейсом з Дубая.

"При заході на посадку в аеропорту розбився літак Boeing. На його борту знаходилися 55 осіб та 7 членів екіпажу. Всі вони загинули", - сказав представник МНС.
Як повідомили ТАСС в генконсульстві РФ в Дубаї, серед загиблих також могли бути троє громадян України, один громадянин Узбекистану і один громадянин Індії.

Відзначається, що Boeing розбився при ударі об землю і загорівся. Як повідомили в екстрених службах, "при заході на посадку літак впав, розвалився на частини і загорівся. В даний час пожежа ліквідована", - сказав співрозмовник агентства.

Зазначається, що літак намагався здійснити посадку в аеропорту Ростова понад дві години, зазнав аварії при заході на друге коло. Про це свідчать дані порталу Flightradar24.com.
Місце катастрофи.

За даними порталу, після невдалої першої спроби літак 2 години і 9 хвилин знаходився в зоні очікування аеропорту Ростова, перш ніж здійснити другу спробу здійснити посадку, яка закінчилася катастрофою.

У Ростові розбився Boeing-737-800 авіакомпанії Fly Dubai У Ростові розбився Boeing-737-800 авіакомпанії Fly Dubai Reviewed by Vasyl Markovych on 3/19/2016 07:31:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.