Американець виріс у космосі на 5 сантиметрів

Американський астронавт Скотт Келлі повернувся на Землю після 340 днів перебування на борту МКС
Американський астронавт Скотт Келлі повернувся на Землю після 340 днів перебування на борту МКС. Перебування в умовах мікрогравітації познчилося на його зрості - він виріс на 5 сантиметрів.

Скотта Келлі і Михайла Корнієнка відправили на Міжнародну космічну станцію майже на рік щоб з'ясувати, як тривале перебування в космосі позначиться на них. Перші результати довгої поїздки вже отримані. Келлі повернувся додому вищим, ніж був до відправки на МКС.

Збільшення росту пов'язують з тим, що хребет астронавта подовжився при меншому впливві гравітації. Даний ефект є тимчасовим. Протягом декількох місяців зріст Келлі повернеться до норми.


Вчені продовжать обстеження Келлі, щоб дізнатися більше про зміни, які відбулися з ним за рік в космосі. Результати порівняють з показниками Марка Келлі - колишнього астронавта і брата-близнюка Скотта, за станом якого велося спостереження, поки його родич перебував на МКС.
Про своє повернення додому астронавт вже й сам встиг повідомити у твіттері.

Американець виріс у космосі на 5 сантиметрів Американець виріс у космосі на 5 сантиметрів Reviewed by Vasyl Markovych on 3/04/2016 11:18:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.