Нью-Йорк вишикує у світі талановитих підприємців

Програма називається IN2NYC. Вона передбачає видачу 80 тимчасових робочих віз, що виходять за рамки загальнонаціональних квот
Корпорація економічного розвитку Нью-Йорка разом з міським університетом запустили візову програму, метою якої є залучення в місто молодих підприємців зі свіжими ідеями.

Програма називається IN2NYC. Вона передбачає видачу 80 тимчасових робочих віз, що виходять за рамки загальнонаціональних квот. В обмін підприємці, які отримали таку візу, будуть співпрацювати зі студентами і викладачами міського університету Нью-Йорка і паралельно розвивати свої стартапи.

Ініціатори проекту розраховують, що підприємці з часом зможуть поставити на ноги свій бізнес, який стане джерелом поповнення скарбниці Нью-Йорка за рахунок податків. Крім того, вони припускають, що кожен власник візи за програмою IN2NYC зможе і сам дати роботу як мінімум трьом людям."Можливість імміграційного адвоката допомогти наступному Елону Маску (уродженцю ПАР), у якого немає візи, або студенту коледжу без статусу, ще ніколи не була настільки значною", - коментує ініціативу нью-йоркців Пітер Асаад, партнер юридичної фірми Immigration Solutions Group з Вашингтона.

Щорічно робочі візи H-1B в США отримує 65000 іноземних фахівців. Ще 20 000 виділяється для іноземних студентів, які отримали вчений ступінь в Штатах. Однак кількість претендентів на них набагато вища. У минулому році таких налічувалося 233 тисячі чоловік.
Нью-Йорк вишикує у світі талановитих підприємців Нью-Йорк вишикує у світі талановитих підприємців Reviewed by Vasyl Markovych on 2/24/2016 11:52:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.