Полторак вимагає повернення бойовиків у Ширикине

Бойовики повністю замінували Широкине перед відходом і можуть підірвати його, якщо українські військовослужбовці увійдуть до раніше неконтрольованої частини населеного пункту.
Про це сказав журналістам на підході після церемонії випуску офіцерів Харківського університету Повітряних сил міністр оборони Степан Полторак, повідомляє "Укрінформ".
"Бойовики пішли, але залишили все замінованим. Вони можуть підірвати, якщо наші військовослужбовці увійдуть до раніше неконтрольованої частини Широкиного. ...Вони намагаються нас упіймати хоч на чому-небудь, вони намагаються нас провокувати, аби ми увійшли до Широкиного, а потім вчинити там терористичні акти і нас же звинуватити в тому, що ми порушили переговори, що ми першими увійшли. Дії бойовиків - удар в спину, підступний удар", - відзначив Полторак.

Водночас міністр наголосив, що українська армія виконуватиме "мінські домовленості".
"За Мінськими домовленостями, ми повинні припинити вогонь", - додав Полторак.
Як повідомлялося, українські військові повністю відновили контроль над населеним пунктом. Широкине. Але бойовики залишили багато мін і розтяжок. Жителів селища попереджають, що повертатись до своїх домівок наразі небезпечно.
Полторак вимагає повернення бойовиків у Ширикине Полторак вимагає повернення бойовиків у Ширикине Reviewed by Vasyl Markovych on 2/27/2016 03:34:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.