Вживайте алкоголь часто, але помірно - вчені

Люди, які вживають від трьох до п'яти алкогольних напоїв на тиждень, рідше страждають від серцевої недостатності
Вчені Норвезького університету природних і технічних наук довели, що люди, які вживають від трьох до п'яти алкогольних напоїв на тиждень, рідше страждають від серцевої недостатності.

За твердженням професора Імре Джансзкі, алкоголь робить позитивний вплив на організм, якщо вживається в помірних кількостях, повідомляє Independent. Він також зазначає, що не має значення, що вживає людина - пиво, вино або спирт, адже всі алкогольні напої позитивним чином позначаються на виробленні в організмі «хорошого» холестерину, який сприяє очищенню артерій від «поганого» холестерину.

«Між іншим, саме алкоголь сприяє виробленню« хорошого »холестерину. Але з іншого боку алкоголь може призвести до підвищеного артеріального тиску. Тому, краще вживати алкогольні напої в помірних кількостях, але відносно часто», - говорить він.


У дослідженні, результати якого були опубліковані в науковому виданні International Journal of Cardiology, брали участь більше 60 тисяч чоловік. На момент початку дослідження, в період з 1995 по 1997 рік, ні у кого з учасників не було виявлено проблем з серцем. До кінця дослідження, у 2008 році у 1,588 чоловік виявилися проблеми з серцем. Ризик серцевої недостатності виявився найвищим серед тих, хто рідко пив, утримувався від алкоголю або пив надмірно багато.

Таким чином, люди, які вживають алкоголь в помірних кількості від трьох до п'яти разів на тиждень, на 33 відсотки рідше страждають від серцевої недостатності, ніж непитущі люди. Однак у тих, хто вживає алкоголь більше п'яти разів на тиждень, ризик проблем з серцево-судинною системою зростає.
Вживайте алкоголь часто, але помірно - вчені Вживайте алкоголь часто, але помірно - вчені Reviewed by Vasyl Markovych on 2/23/2016 05:38:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.