Службовці МЗС України на візах обдирають іноземців, як липку

Службовці Міністерства закордонних справ займаються поборами з іноземців - бізнесменів. студентів. культурних діячів, - які хочуть приїхати в Україну. Про це пише на фейсбуці Богдан Логвиненко, який започаткував громадську ініціативу ‪#‎NoVisaToUkraine‬.
Ось кілька свіжих фактів, які були викладені на сторінці ініціативи:
"1. Зафіксовані факти сумарних витрат у консульських установах на отримання української візи від 500 до 1000$ (оплата за відсутність дуже "необхідних" довідок). Це робить українську візу не лише найскладнішою, але і найдорожчою (неофіційно).
2. Бізнесмени з Дубаї (Об'єднані Арабські Емірати) місяцями не можуть отримати українську візу, хоча хочуть інвестувати в українську економіку.
3. Австралійський музичний гурт, що перебував у турі Європою, якому українська консульська установа в Німеччині відмовила у видачі візи, оскільки її можна отримати лише за місцем проживання, тобто їм слід було повернутися до Австралії, щоб потім полетіти на концерт в Україну. Концерт, звісно, не відбувся.
4. Китайські бізнесмени, що були запрошені на інвестиційний форум і подали паспорт в українське консульство і пройшли усі побори і кола пекла, описані раніше, втім за два тижні змушені були паспорт забрати, оскільки мали запланований раніше переліт до ЄС.
5. Бразилійські і йорданські студенти, що збиралися отримати українську освіту, але вирішили не платити хабарів, а отже, не отримали документів.
6. Громадяни ЄС, що працюють волонтерами в Україні і платять хабарі українській міграційній службі за повторний в'їзд після 90 днів, проведених в Україні. Законодавство дозволяє перебувати 90 днів із 180".


Дорогі друзі. За добу після публікації заклику до змін отримано десятки фактів грубих порушень в українських дипломатичн...
Опубліковано Bogdan Logvynenko 23 лютого 2016 р.
Ми якось призвичаїлись, що керівник МЗС Клімкін став головним євроінтегратором України. Однак падлючі принципи роботи, нагла обдирайлівка громадян інших держав при спробі отримати українську візу, нікуди не поділися із цього відомства. Колишні і зовсім свіжі корупціонери в МЗС прекрасно почуваються на своїх посадах.
Василь Терещук
Службовці МЗС України на візах обдирають іноземців, як липку Службовці МЗС України на візах обдирають іноземців, як липку Reviewed by Vasyl Markovych on 2/23/2016 01:52:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.