Наступне покоління землян страждатиме на короткозорість

через 30 з лишком років 5 мільярдів чоловік на Землі будуть короткозорими
Якщо нинішня тенденція продовжиться, то вже через 30 з лишком років 5 мільярдів чоловік на Землі будуть короткозорими. П'ята частина буде перебувати під загрозою сліпоти.

Такий прогноз зробила міжнародна група вчених, після вивчення 145 досліджень, присвячених проблемі міопії (короткозорості) і охоплюють 2,1 мільйона осібк. За оцінками фахівців, в 2000 році в світі налічувалося близько 1,4 мільярда людей (22,9% населення Землі) з короткозорістю. У 163 мільйонів короткозорість була розвинена особливо сильно.

"Ми прогнозуємо, що до 2050 в світі буде 4,57 мільярда людей з міопією (49,8% світової популяції) і 938 мільйонів людей з високою міопією", - підкреслюють дослідники.Причину, через яку погіршення зору набуває настільки загрозливих масштабів, пов'язують зі змінами в способі життя, що відбулися в останні роки. Перш за все мова йде про скорочення часу, який ми проводимо на свіжому повітрі.

Вчені вважають, що прогулянки на свіжому повітрі можуть допомогти в боротьбі з короткозорістю. "Все більше інформації з'являється в усьому світі постійно, але варто визнати, що проведення 2 і більше годин на повітрі служить захисною мірою, - розповідає один з авторів дослідження Ковін Найду. - Можна довго дивитися в екрани комп'ютерів та іншої техніки, але також потрібно проводити 2 години поза приміщеннями ".
Наступне покоління землян страждатиме на короткозорість Наступне покоління землян страждатиме на короткозорість Reviewed by Vasyl Markovych on 2/18/2016 11:19:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.