Бідна Юля заробляє 6300 грн на місяць

Згідно з декларацією, автомобіля у Тимошенко немає. Однак члени сім'ї мають Mercedes GL 350, ГАЗ 14 Чайка і CDL.
Юлія Тимошенко в минулому році заробила 75 616 гривень, (близько 6300 гривень на місяць).
Згідно з опублікованою на сайті Верховної Ради декларацією, всю цю суму становить зарплата та інші виплати.

У той же час, в графі Отримані з джерел за межами України членами сім'ї декларанта вказана сума $ 138 тисяч (близько 3 млн грн), отриманих з Чехії.

Також у лідера "Батьківщини" і членів її сім'ї є право користування квартирою на 59,4 квадрата. У розділі про нерухомість ще вказаний і орендований житловий будинок площею 588 квадратних.

Згідно з декларацією, автомобіля у Тимошенко немає. Однак члени сім'ї мають Mercedes GL 350, ГАЗ 14 Чайка і CDL.

На рахунку в державному Ощадбанку народний депутат зберігає 486 тисяч гривень, в Фідобанк - 2,9 млн грн на рахунку членів сім'ї.Крім того, на членів сім'ї оформлені внески на загальну суму 1,18 млн грн до статутного капіталу дев'яти підприємств: Геофорс, Фармасепт, Проект А, Євразійський торговий дім, Агросоюз Фінекс, Леді Ю, Деосепт, Радекс-Трипілля, Радекс-груп.

Нагадаємо, раніше "Наші гроші" з посиланням на народного депутата Сергія Лещенка опублікували список з шести компаній, з рахунків яких оплачувалися лобісти Юлії Тимошенко протягом чотирьох останніх років. Йдеться про Trident Foundation, Britico Product S.R.O., Shelderton Investment, Interamex, Restort Group Ltd, Alpha Tech Inc. і Wargrave Trading LLP.

Раніше вже було відомо про те, що деякі з цих компаній причетні до фінансування діяльності Юлії Тимошенко. Починаючи з 2012 року, за лобізм інтересів Юлії Тимошенко американська лоббістcкая компанія Wiley Rein LLP отримала $ 1,15 млн.

У документах нардепа Wargrave Trading LLP фігурує як фірма, яка двічі переводила гроші в інтересах Тимошенко під час Майдану. У листопаді 2013 року компанія перевела $ 35 тис., А в грудні того ж року - $ 20 тис.
Бідна Юля заробляє 6300 грн на місяць Бідна Юля заробляє 6300 грн на місяць Reviewed by Vasyl Markovych on 2/29/2016 03:45:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.