Випадає волосся? Змініть харчування

Є кілька способів зміцнити корінці волосся.
Є кілька способів зміцнити корінці волосся.
При неправильному харчуванні в організмі відбуваються збої. Волосяний стрижень складається з білка кератину, і якщо порушується достатнє надходження амінокислот, таких як цистеїн і метіонін, трапляється біда
У цьому випадку потрібно переглянути свій раціон і відмовитися від жорстких дієт. Необхідні волоссю амінокислоти містяться в яловичині, курці, печінці тріски, яйцях, сирі, рисі, пшоні, вівсяній крупі, горосі. Також волосяному покриву необхідний L-Аргінін, який збільшує мікроциркуляцію.
Його досить багато в горіхах, рибі, сої.
Найпростіший рецепт від випадіння волосся - достатня кількість в організмі селену. Цей мікроелемент є в пророщених паростках пшениці, пивних дріжджах, шампиньонах, часнику, чорному хлібі, морської солі, нирках, печінці та серці тварин.

Не обійтися і без міді (яку можна отримати, споживаючи жовтки сирих курячих яєць, морепродукти і картопля) і цинку (міститься в червоному м'ясі, висівках, паростках пшениці). Налагодьте харчування і попутно користуйтеся простим рецептом від випадіння волосся.
Візьміть півлітра 3% оцту і додайте в нього три столові ложки нарізаного кореневища аїру. Варіть 15 хвилин на повільному вогні. І використовуйте для ополіскування після миття волосся.

Випадає волосся? Змініть харчування Випадає волосся? Змініть харчування Reviewed by Vasyl Markovych on 1/12/2016 11:41:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.