Буддистський монах розповів, як стати щасливим

Метью Рікард - 69-річний тибетський буддистський монах родом із Франції
Метью Рікард - 69-річний тибетський буддистський монах родом із Франції, якого вважають найщасливішим у світі.

Найщасливішим його назвали неврологи з Університету Вісконсіна, повідомляє Business Insider. Вчені провели масштабне дослідження, аналізуючи реакції головного мозку багатьох учасників експерименту.
Просканувавши мозок Метью Рікарда, фахівці виявили наступне: коли чернець медитував, мозок виробляв унікальний рівень гамма-хвиль, пов'язаних зі свідомістю, увагою, навчанням і пам'яттю.

Також знімки зафіксували підвищену активність в лівій префронтальної корі головного мозку. Це означало, що людина має аномально великий потенціал для щастя і низьку схильність до негативним думкам.Метью Рікард поспілкувався з журналістами Business Insider на Всесвітньому економічному форумі в Давосі та поділився досвідом того, як стати щасливим.

Перестаньте думати тільки про себе. Егоїзм, на думку ченця, в кінцевому підсумку веде до нещастя. Постійне переживання про те, чи все в цьому світі відбувається так, як треба людині, вимотує і викликає стрес.

Прагніть до доброзичливості. Це не означає, що людина повинна дозволяти іншим людям використовувати себе. Однак бути добрим в розумних межах - корисно для здоров'я душі.

За один день стати альтруїстом і відчути безмежне щастя неможливо. До цього необхідно готуватися так само, як олімпійський чемпіон готується до марафону. Тренувати свій розум Рікард рекомендує у формі медитацій.

«Просто протягом 10-15 хвилин щодня думайте про приємне» - говорить чернець. Важливо ні на що не відволікатися, спокійно сісти і думати про хороше. Відчути позитивний психологічний результат можна вже через два тижні.

Плюс до теми

Буддистський монах розповів, як стати щасливим Буддистський монах розповів, як стати щасливим Reviewed by Vasyl Markovych on 1/28/2016 12:05:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.