Буддистський монах розповів, як стати щасливим

Метью Рікард - 69-річний тибетський буддистський монах родом із Франції
Метью Рікард - 69-річний тибетський буддистський монах родом із Франції, якого вважають найщасливішим у світі.

Найщасливішим його назвали неврологи з Університету Вісконсіна, повідомляє Business Insider. Вчені провели масштабне дослідження, аналізуючи реакції головного мозку багатьох учасників експерименту.
Просканувавши мозок Метью Рікарда, фахівці виявили наступне: коли чернець медитував, мозок виробляв унікальний рівень гамма-хвиль, пов'язаних зі свідомістю, увагою, навчанням і пам'яттю.

Також знімки зафіксували підвищену активність в лівій префронтальної корі головного мозку. Це означало, що людина має аномально великий потенціал для щастя і низьку схильність до негативним думкам.Метью Рікард поспілкувався з журналістами Business Insider на Всесвітньому економічному форумі в Давосі та поділився досвідом того, як стати щасливим.

Перестаньте думати тільки про себе. Егоїзм, на думку ченця, в кінцевому підсумку веде до нещастя. Постійне переживання про те, чи все в цьому світі відбувається так, як треба людині, вимотує і викликає стрес.

Прагніть до доброзичливості. Це не означає, що людина повинна дозволяти іншим людям використовувати себе. Однак бути добрим в розумних межах - корисно для здоров'я душі.

За один день стати альтруїстом і відчути безмежне щастя неможливо. До цього необхідно готуватися так само, як олімпійський чемпіон готується до марафону. Тренувати свій розум Рікард рекомендує у формі медитацій.

«Просто протягом 10-15 хвилин щодня думайте про приємне» - говорить чернець. Важливо ні на що не відволікатися, спокійно сісти і думати про хороше. Відчути позитивний психологічний результат можна вже через два тижні.
Буддистський монах розповів, як стати щасливим Буддистський монах розповів, як стати щасливим Reviewed by Vasyl Markovych on 1/28/2016 12:05:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.