5 ефективних вправ для внутрішньої сторони стегна

Стегна жінки незмінно привертають увагу. Але для того, щоб надати їм привабливу форму, потрібно приділити стегнам особливу увагу. Додамо, що саме внутрішня сторона стегна вимагає окремого пророблення спеціальними вправами.
Сподіваємося, що запропоновані у цьому тексті вправи допоможуть вам довести стегна до досконалості.

1. Підйом ноги зі стрічкою-еспандером лежачи на боці

Підйом ноги зі стрічкою-еспандером лежачи на боці
«Цей рух здається простим, але він суперефективний, - пояснює Девід Джек, фітнес-експерт і сертифікований фахівець з силової та фізичної підготовки. - В якості бонуса ви отримаєте гарне тренування».

Методика виконання. Ляжте на підлогу на лівий бік. Додайте петлю стрічки-еспандера навколо щиколоток. Покладіть голову на ліву руку, а правою рукою упріться в підлогу перед грудьми. Не рухаючи тілом, підніміть праву ногу якомога вище. Зафіксуйте в такому положенні на декілька секунд, потім поверніться у вихідну позицію. Повторіть на іншому боці.


2. Присідання з гантеллю

Присідання з гантеллю
«Ця вправа опрацьовує всі м'язи нижньої частини тіла, - каже Крейг Баллантайн, сертифікований тренер і автор методики« турбулентності тренінгу.. - Щоб тренування стегон була інтенсивніше, розставте ноги ширше ».

Методика виконання. Утримуйте гантель вертикально на рівні грудей; обома руками тримайтеся за верхню головку гантелі. Максимально опустіть тіло вниз, при цьому відводячи стегна назад і згинаючи коліна. Зафіксуйте в такому положенні, потім поверніться у вихідну позицію.

3. Бічні випади

бічні випади - вправи для стегон

Методика виконання. Розташуйте руки на стегнах, плечі відведіть назад і максимально випрямтеся. Підніміть ліву ногу і зробіть великий крок вліво; відводячи стегна назад, спустіться в положення приседа, згинаючи ліве коліно. Зафіксуйте в такому положенні, потім швидко поверніться у вихідну позицію.

4. Протяжка блочного тренажера

«Ця вправа націлена на задню поверхню стегна, а також на привідний м'яз. Крім того, вона допоможе вам отримати округлі сідниці», - говорить Тоні Гентілкор, сертифікований персональний тренер і фахівець з силової та фізичної підготовки.

Методика виконання. Прикріпіть рукоятку-трос до нижнього блоку блочного тренажера. Візьміться за кінці троса, провівши його між ногами, і станьте спиною до вантажоблоку. Згинаючи стегон і коліна, опустіть торс до рівня близько 45 градусів до підлоги. Подайте стегна вперед, і підійміть торс, повертаючись у вихідне положення.

5. Присідання «сумо»


Присідання сумо
Методика виконання. Візьміться руками за головки важкої гантелі і утримуйте вагу на відстані витягнутої руки перед собою. Розставте ноги на ширині приблизно в два рази ширше плечей; носки злегка розгорніть в сторони. Напружте прес і опускайтесь вниз якнайнижче, відводячи стегна назад і згинаючи коліна. Зафіксуйте в такій позиції, потім повільно поверніться у вихідне положення.
5 ефективних вправ для внутрішньої сторони стегна 5 ефективних вправ для внутрішньої сторони стегна Reviewed by Vasyl Markovych on 12/16/2015 01:16:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.