Як дата народження впливає на долю людини

Фахівці в галузі нумерології впевнені, що за допомогою простих чисел дати народження можна передбачити майбутнє життя людини.
Фахівці в галузі нумерології впевнені, що за допомогою простих чисел дати народження можна передбачити майбутнє життя людини.
Про характер і здібності особистості може розповісти той день місяця, коли людина з'явилася на світ, пише Daily Mail.
Наприклад, люди, що народилися 3 числа, мають гарне почуття гумору, а ті, хто святкує день народження 14 числа - часто стають маркетологами.

Характеристики всіх днів місяця з погляду нумерології виглядають наступним чином:

Відповідно до вчення нумерологів, 1 числа народжуються сильні особистості з лідерськими здібностями, незалежним характером і творчим винахідливим розумом.
Якщо людина народилася 2 числа, вона прагне до гармонії і балансу у своєму житті. Це чуйна, розуміє інших особистість, для якої дуже важлива любов і партнерство. Однак цій людині не вистачає впевненості в собі.
Ті, хто народився 3 числа, володіють хорошим почуттям гумору, творчими здібностями і отримують задоволення від спілкування.
Народились 4 числа люди, як правило, рішучі й сильні духом. Вони працьовиті, сумлінні і чесні.
5 числа народжуються комунікабельні особистості з різнобічними інтересами. Однак, цим людям часто набридає будь-яке заняття, якщо для його виконання немає морального стимулу.
6 числа на світ з'являються надійні та відповідальні люди, які люблять піклуватися про інших. До них часто звертаються за порадою або підтримкою. Для них дуже важливо не бути самотнім.

Люди, що народилися 7 числа, володіють глибоким аналітичним мисленням, довіряють своїй інтуїції і не виносять шуму і суєти.
Людина, яка святкує день народження 8 числа, по натурі лідер. Вона володіє логічним і практичним розумом, що дозволяє вести успішний бізнес. Для цієї персони однаково важливі як зовнішній вигляд, так і особисті досягнення.
9 числа народжуються чутливі і щедрі натури з широким кругозором і здатністю розуміти людей різних народностей і культур.
Якщо ви народилися 10 числа, ви природжений керівник і в усьому любите бути першими. Нумерологи вважають, що ключем вашого успіху є індивідуальність і оригінальність.
11 числа народжуються люди, які небайдужі до чужих проблем і можуть швидко піднімати іншим настрій. Однак, таких людей легко зачепити, багато хто використовує їх доброту у власних цілях.
12 числа на світ з'являються товариські й дружелюбні персони. Вони дуже милосердні і можуть швидко розвеселити людей.
У людині, яка народилася 13 числа, поєднується наполегливість, рішучість і творчі здібності. Така особистість дуже дисциплінована і знаходить вихід із будь-якої ситуації.
14 числа на світ з'являються природжені маркетологи і комунікатори. Нерідко на життя цих людей впливають шкідливі звички. Іноді в їх поведінці можна побачити вседозволеність.
Людина, що народилася 15 числа, любить допомагати людям. У відносинах йому необхідна свобода і особистий простір, але любов і сім'я для нього означають дуже багато чого.
Тих, хто народився 16 числа, нумерологи характеризують як вкрай спостережливих і таких, що володіють сильною інтуїцією людей. Такі особистості відразу помічають фальш в словах і вчинках.
Дата народження і характер
Людина, що святкує день народження 17 числа, талановито приймає рішення. Працювати вона воліє на позиціях влади.
Ключем успіху людей, що народилися 18 числа, є терпіння і толерантність. Ці особистості добре розуміють потреби оточуючих.
Люди, які народилися 19 числа, вміють домагатися своїх цілей. Успіх до таких людей приходить тоді, коли вони визнають свої помилки прислухаються до порад інших.
20 числа народжуються спокійні неконфліктні особистості. Вони не люблять сперечатися, чуйні до оточуючих і часто нерішучі.
21 числа народжуються талановиті оратори з різнобічними інтересами і здібностями. Такі люди можуть говорити з ким завгодно і про що завгодно.
Ті, хто народився 22 числа, дуже проникливі, мають гарну інтуїцію і логічним складом розуму. Вони здатні курирувати великі проекти.
Якщо ви народилися 23 числа, ви дуже енергійні, любите азарт, пригоди і свободу. Ви насолоджуєтеся новими знайомствами і є природженим маркетологом і промоутером.
24 числа народжуються люди, головне місце в житті яких займає сім'я. Їм подобається бути потрібними, вони природжені батьки та вихователі. По-справжньому щасливими ці люди стають тільки тоді, коли комусь допомогли.
З людей, що народилися 25 числа, виходять чудові психологи і філософи. Ці персони люблять проводити час на самоті, розмірковуючи про життя.
26 числа на світ з'являються рішучі й сильні духом особистості. Вони не люблять, коли їм вказують, що і як робити. У цих людей є талант до ведення бізнесу.
Люди, що народилися 27 числа, схильні до творчості. За досягнення своєї мети вони борються до кінця, мають гарне почуття справедливості. Мають аналітичним розумом і розвиненою інтуїцією.
Дата народження і характер
28 числа народжуються пробивні, конкурентоспроможні особистості. Вони люблять виділятися серед натовпу, не сприймають слово «ні» і домагаються свого за будь-яку ціну.
Люди, які народилися 29 числа, є обдарованими радниками і цілителями з відкритим люблячим серцем. Тим не менш, цим людям потрібно навчитися любити і цінувати самого себе.
30 числа на світ з'являються природжені артисти, які люблять перебувати в центрі загальної уваги. У таких людей є талант до ораторського мистецтва, вони добре володіють мімікою і жестами.
31 числа день народження святкують практичні і приземлені люди. Вони сумлінні, працьовиті й націлені на успішний результат. Вони знаходять спільну мову з іншими, до них прислухаються, цінують і поважають.
Джерело
Як дата народження впливає на долю людини Як дата народження впливає на долю людини Reviewed by Vasyl Markovych on 12/30/2015 11:24:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.