Правила для вироблення красивої осанки

Виробити красиву осанку може кожна жінка.
Виробити красиву осанку може кожна жінка. Головне - дотримуватися простих правил. То на що ж слід зважати, виробляючи гарну поставу і осанку?

Не слід звабливо закидати ногу на ногу. Красиві ноги виглядають ще краще, якщо їх легко схрестити в щиколотці.
Сидіти природно і вільно - не означає сидіти гордо, як на троні, але не повинно бути і приниженого вигляду. Необхідно дотримуватися золотої середини.
Якщо ви сідаєте на край стільця, то можна розглядати це як невпевненість у собі. Не слід «плюхатися» на стілець, краще сідати спокійно і красиво.
Не розгладжуйте спідницю, після того як сядете.
Згорблена спина ніколи не буває красивою, так само як і високо підняті плечі.
Не старайтесь надмірно ставити ноги всередину і широко розсовувати коліна. Навіть якщо ви знаходитесь в домашньому або пляжному костюмі, це виглядає негарно. Значно краще тримати ноги трохи убік, а не прямо, як свічка.

Не спирайтеся ліктями на стіл навіть у той час, коли на вас ніхто не дивиться. Це кращий спосіб викоренити погану звичку.
Коли ви будете вставати, краще відставити одну ногу трохи назад. Тоді ви зробите це набагато витонченіше.
Якщо ви навчитеся красиво сидіти, це допоможе і красиво вставати.
Часто доводиться спостерігати справжні чудеса, коли люди «вилазять» з автомобіля. Невже так важко красиво вийти з машини?
 Плюс відео:
Правила для вироблення красивої осанки Правила для вироблення красивої осанки Reviewed by Vasyl Markovych on 11/12/2015 02:00:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.