На Землю рине метеорний потік Леоніди

У ніч на 17 листопада українці зможуть спостерігати метеорний потік Леоніди
У ніч на 17 листопада українці зможуть спостерігати метеорний потік Леоніди, під час якого боліди, що летять з космосу, будуть активними як ніколи.

Про це повідомляє сайт VistaNews.

«За прогнозами фахівців, земляни зможуть чітко роздивитися Леоніди, адже Місяць зараз продовжує зростати, завдяки цьому небо буде максимально темним. Через те, що наша планета рухається крізь пил хвоста комети Темпеля-Туттля, мільярди частинок космічного сміття, розмір яких не більше за горошину, згорають в атмосфері. Завдяки цьому явищу земляни можуть спостерігати красивий метеоритний потік», - зазначається в публікації.Варто відзначити, хоч і цей метеорний дощ, котрий відбувається приблизно кожні 33 роки, - не найбільший, але, за підрахунками фахівців, Леоніди - найшвидші об'єкти, що падають на Землю. Швидкість метеоритів становить як мінімум 254,276 км/год, а за годину з неба падають близько 15 болідів.
На Землю рине метеорний потік Леоніди На Землю рине метеорний потік Леоніди Reviewed by Vasyl Markovych on 11/16/2015 04:13:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.