Як оформити подвір'я своїми руками

У ландшафтному дизайні подвір'я (присадибної ділянки) важлива роль належить паркану. Він оздоблює ділянку і повинен вписуватися в загальну її концепцію. Добре, якщо його колірна гамма паркана гармоніює з відтінком стін або даху будинку.

Сарай, вуличний туалет з душем, літня кухня також повинні створювати єдиний архітектурний та кольоровий стиль з будинком. Можна зупинитися на сміливих рішеннях, наприклад, покривши стіни будівель світло-коричневим антисептиком, а рами вікон - зеленим. Цікаво поєднання білого з блакитним, пісочного з салатовим.

Після того, як вирішено, в якому стилі і кольорі будуть паркан і споруди на вашому подвір'ї, беріться до доріжок. Ви можете зробити їх самостійно, уклавши на піщано-щебеневу подушку тротуарну плитку. За допомогою спеціальної форми відливають елементи стежок, схожі на природний камінь.

Такі доріжки ефектно виглядають навколо газону, який є ще одним елементом оформлення присадибної ділянки. Якщо ви не плануєте розбивати на фазенді город, можете засіяти територію газонною травою, поставити невеликі садові скульптури і посадити кілька поодиноких або групових рослин - хосту, троянду, а в іншій частині газону розбити клумби. Вони можуть бути найоригінальніших форм. Деякі роблять квітник навіть зі старих валіз, пофарбувавши їх і наповнивши живильним грунтом. Такі квітники можна створювати з будь-якого підручного матеріалу - дерева, пластикових пляшок, старих покришок, великих каменів.

Останні допоможуть оформити і альпійську гірку. Вона теж прекрасно виглядає серед газону, та й у будь-якій точці дачної ділянки. Досить покласти кілька каменів по колу, овалом або у вигляді інших форм, насипати між ними грунт і посадити низькорослі рослини.

Веранда не тільки прикрасить ділянку, але й дозволить проводити час дозвілля в затишній обстановці. Цьому допоможе плетені садові меблі або з пластику. Зручні крісла, диван сприяють чудовому відпочинку.

Поруч з верандою поставте гойдалки, їх можна купити або зробити своїми руками. Невеликий ставок теж буде чудово виглядати в цій зоні відпочинку. Встановіть у ньому фонтан, а якщо це місце похиле - водоспад. Зі свердловини або колодязя воду буде качати насос і вона стане здійснювати круговорот.

Навіть грядки, де будуть вирощуватися овочеві культури, можна оформити красиво. Облямівка для них роблять з дощок, каміння, пластикових пляшок. Останні потрібно перевернути догори дном і вкопати наполовину або дві третини по периметру грядки. З цього непридатного матеріалу ви зможете зробити багато декоративних елементів. Чудово виглядає пальма, лелека, квіти з пластикових пляшок, які не в'януть і завжди декоративні.
ПЛЮС К ТЕМЕ:

Як оформити подвір'я своїми руками Як оформити подвір'я своїми руками Reviewed by Vasyl Markovych on 5/08/2015 01:14:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Коментувати

Технологии Blogger.