Штучний ставок біля вашого дому. Кілька ідей

Невелика водойма (штучний ставок) на подвір'ї з оригінальним дизайном може стати окрасою дому та чудовим місцем для відпочинку. Це може бути навіть найменший штучний ставок, розташований на задньому дворі. Найголовніше його призначення, щоб він добре вписався в навколишнє середовище, і завжди тішив ваші очі.
Мабуть, одним з головних в оформленні водойми є вибір живих рослин, які будуть рости не тільки навколо ставка, але і безпосередньо у воді. Рослини, які будуть поміщені і рости в ставку діляться на три групи: занурені у воду, напівзанурені і ті, які плавають на поверхні води.

До першої групи, занурених у воду, відносяться рослин типу лілій, які живуть і розвиваються під водою, і лише їх невелика кількість листя і суцвіття ми бачимо на поверхні води. До речі, лілії просто необхідні для ставків, де є живі рибки, адже недарма лілію називають оксигенератором, так як вона у великій кількості виділяє у воді кисень, необхідний для життя рибок.

До другого виду рослин, напівзанурених у воду, відносяться рослини, у яких у воді постійно перебувають лише коріння. Наприклад, це такі як ірис, очерет і лотоси.

До третього типу рослин плаваючих на поверхні води відносяться всі типи рослин, яким не потрібна прив'язка до грунту. Це такі рослини як ряска. До речі ряска для ставка необхідна для придушення надмірного зростання водоростей.

При виборі штучної водойми виходьте з ландшафту вашого саду або ділянки двору, який ви виділили для майбутнього ставка. Навколо ставка можна вимостити з валунів природного каменю або пісковика оригінальні доріжки і огорожі, а в сам ставок запустити червоних коропів. Щоб ставок радував вас і у вечірній час, необхідно оснастити його підсвічуванням, це можуть бути, наприклад, автономні ліхтарики на основі сонячних батарей. Для таких ліхтарів не потрібна розетка з напругою, адже вони самостійно заряджаються вдень від сонячних променів, а в темний час доби оригінально підсвітять не тільки доріжку, а й сам ставок.
ЧИТАТЕ ТАКОЖ: Як збудувати вдома басейн


Штучний ставок біля вашого дому. Кілька ідей Штучний ставок біля вашого дому. Кілька ідей Reviewed by Vasyl Markovych on 5/16/2015 07:30:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.