Канадці винайшли педальну пральну машину

Канадська компанія винайшла мініатюрну портативну машину для прання білизни. Для роботи пристрою не потрібна електрика, адже той приводиться в дію м'язовою силою користувача через педаль.
Канадська компанія винайшла мініатюрну портативну машину для прання білизни.

Yirego Drumi - півметрова пральна машина, зовні схожа на рисоварку. Вона дуже мобільна і поміщається у валізу або багажник автомобіля. Пристрій розрахований на людей, які часто ходять у походи, і може прислужитися тим, у кого немає звичайної пральної машини.

Drumi здатна прати і віджимати до семи предметів одягу одночасно, витрачає близько дев'яти літрів води і зовсім небагато прального порошку.
Тепер найголовніше питання: як довго потрібно тиснути на педаль, щоб випрати речі? Всього 5 хвилин! За цей час пралька проходить три цикли: прання, полоскання і віджимання.

Багато хто не користуються громадськими пральнями з причини неоднозначного ставлення до гігієни, через відсутність часу, з остраху пошкодити одяг або просто небажання переплачувати.

За словами виробника, Drumi на 40 відсотків виготовлена ​​з матеріалів, що підлягають вторинній переробці. Нова пралька використовує на 80 відсотків менше води і миючого засобу в порівнянні зі звичайними пральними машинами. Yirego також стверджує, що Drumi більш гігієнічна, якщо порівнювати з пральнею.
Винахід Yirego отримав декілька нагород і зайняв перше місце в конкурсі промислових дизайнерів.

Продажі педальної пральної машини стартують влітку 2015 року. Жителі США і Канади можуть оформити попереднє замовлення прямо зараз. У роздрібі Drumi буде коштувати 169 доларів.
Канадці винайшли педальну пральну машину Канадці винайшли педальну пральну машину Reviewed by Vasyl Markovych on 5/01/2015 03:14:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.