Як очистити квартиру від поганої енергії (порчі)

Наше житло – енергетичне середовище. Ми взаємодіємо з ним найбільше і найтісніше.
Як ви почуваєтеся у своєму домі, коли повертаєтеся до нього із роботи, з далекої чи близької мандрівки або після неприємної розмови? Чи допомагає вам домашнє середовище швидко вгамувати роздратування, позбутися втоми чи лихих думок?
Наше житло – енергетичне середовище. Ми взаємодіємо з ним найбільше і найтісніше. І саме від цього середовища залежить наш настрій, стан здоров'я.
Щоб дізнатися, яка енергетика у вашій квартирі чи домі, – зробіть кілька різних спостережень. Наприклад, у домі з позитивною енергетикою повільно висихає розлита вода, довго не в'януть квіти у вазах, металеві предмети на дотик прохолодні, а дерев'яні навпаки – тепліші.
Натомість у домах із темною енергією монета, що впала, не дзвенить, тут швидше скисає молоко, швидко остигає гаряча їжа, сіль миттєво розчиняється у воді, масло тане на очах, свічка коптить, її вогник метається і часто гасне.

Щоб перевірити якість енергетичних місць в квартирі, екстрасенси радять скористатися маятником. Виготовити його можна самостійно зі  срібла, міді або кришталю. Головне, щоб він був тільки ваш.
Виготовити його можна самостійно зі  срібла, міді або кришталю. Головне, щоб він був тільки ваш.
Перевіряйте місця, питаючи: "Чи гарне це місце? Хитання взад-вперед означає "так", з боку в бік -"ні". Поступово віддаляйтеся від брудного місця і визначте його межі.
На негативних ділянках можна ставити будь-які електричні прилади, але не книги. Вони тут же вберуть негатив і передадуть його тому, хто їх буде читати.
У місцях особливо сильної негативної енергетики покладіть шматочки осики, дуба, берези та ялини - вони вбирають таку енергетику. А клен, черемха, горобина, ліщина і яловець навіть можуть її перетворити в позитивну. Шматочки дерев треба періодично міняти.
На негативні місця також добре ставити на ніч стакани з водою, а вранці виливати їх вміст за поріг квартири. Можна покласти у воду срібний предмет чи яйце. Воду використовуйте просту, а не святу.
Щоб у домі завжди було затишно, чисто, спокійно і комфортно, навчіться самі бути такими, тому що всі наші слова, тривоги, негативні емоції матеріалізуються на стінах, меблях, речах, картинах, навіть на квітах.
Заведіть у будинку якусь посудину, наприклад, глечик, і подумки складайте в нього поганий настрій, печалі і невдачі. Коли ви відчуєте, що глечик повен, викиньте його на смітник і заведіть новий.
Не дозволяйте собі гніватися перед сном - ви створюєте програму на ніч і просто не відпочинете. Нейтралізуйте поганий настрій цікавою книгою, веселим фільмом, приємною музикою.
Обов'язково звільняйтеся від непотрібних речей, особливо з поганою енергетикою, що залишилися від померлих родичів, пов'язаних з вашими невдачами. Якщо ви не користувалися річчю рік або більше, вона вам точно не потрібна.
Якщо у вас особливо поганий настрій, постарайтеся перебігти через річку по мосту або через невеликий струмок. Біжучий вода має особливі енергетичні якості, вона відріже від вас будь-якого недоброзичливця або заздрісника.
У приватному будинку дуже корисно вішати на паркан старі туфлі. За них чіпляється чужий погляд, і вони приймають перший енергетичний удар. А в міській квартирі можна повісити плетені личаки на стіну в коридорі.


Пам'ятайте, що будинок, квартира - не просто житло, куди ми приходимо після роботи поїсти і поспати, а наш життєвий простір, наша територія. Він відображає нас, а ми відображаємо його. Ми заряджаємо будинок своєю енергетикою, він заряджає нас.
За матеріалами ЗМІ
Як очистити квартиру від поганої енергії (порчі) Як очистити квартиру від поганої енергії (порчі) Reviewed by Vasyl Markovych on 4/24/2015 04:03:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.