Малина руйнує ракові клітини

Фахівці з Університету Клемсона провели дослідження на тваринах. Вони з'ясували: малина знищує ракові клітини. Вчені давали тваринам витяжку з малини. В результаті більш як 90% клітин пухлини кишечника загинули, пише meddaily.ru з посиланням на "Medikforum".

Давно відомо, що малина має антиоксидантні властивостямі. Дослідники вважають: у малині також є особливий протираковий компонент. За словами фахівців, жоден з відомих антиоксидантів не здатний зруйнувати 90% ракових клітин. Крім того, ймовірно, рак вбиває певне поєднання речовин, що містяться в малині.


Раніше вчені припускали, що перемогти рак можуть лише деякі сорти малини, наприклад, чорна малина. Дослідники довели: це не так. З пухлиною справляється будь-який сорт цієї ягоди. Малина має і інші корисні властивості. У ній багато вітаміну С, який важливий для чоловічої фертильності, і магнію, що бере участь у виробництві тестостерону. Також ягоди рятують сперму від окисного стресу.
Раніше ми писали про те. як омолодити кущі малини.


Малина руйнує ракові клітини Малина руйнує ракові клітини Reviewed by Vasyl Markovych on 4/27/2015 05:39:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.