Як позбутися поганих думок

Напевно, ви помічали, що подія, про яку ви часто і зі смаком думаєте, зрештою, відбувається. Мабуть і справді думки матеріальні, так що з ними потрібно бути вкрай обережними.

Ось дивно влаштований людський мозок - ні б щасливі думки запам'ятовувати! Куди там, ми все більше негатив схили в голові прокручувати. Ну і що робити, якщо погані думки самі лізуть в голову, як їх позбутися? Насправді, способів відволіктися від поганих думок є кілька, а ось обійдетеся ви одним або треба буде перепробувати їх все, залежить тільки від вас.

Як впоратися з поганими думками?


1. Самий напрошується варіант - це сказати собі «такого зі мною ніколи не станеться» і перестати думати про погане. Але такий спосіб підходить не всім, адже не кожен володіє достатньою силою волі, щоб одним махом відректися від поганих думок.

2. Якщо погані думки в голові угнездились міцно, їх можна постаратися вигнати за допомогою наступної техніки: сідайте в зручну позу, що не схрещуючи руки і ноги. Закрийте очі, розслабтеся і зробіть пару глибоких вдихів і видихів; уявляйте те, що вам не дає спокою як темний клубочок, розташований у вас у грудях; глибоко видихніть, уявляючи, як разом з повітрям від вас йде і цей темний клубок. Видихнувши свої погані думки, оточіть їх білим світлом і тримайте їх у цьому коконі, поки вони зовсім не зникнуть.

3. Метод візуалізації взагалі дуже дієвий, особливо якщо вам треба позбутися поганих думок. Його рекомендують як психологи, так і біоенергетики та екстрасенси. Тільки психологи рекомендують робити вашу візуалізацію ще й смішний, так як сміх - це найкращі ліки від різного роду страхів. Ось, наприклад, спробуйте уявити себе у вигляді великого світиться кулі, а погані думки - літаючими біля вас маленькими чорними крапками. Чим забавніше це буде виглядати, тим краще. Посміявшись над своїми страхами, ви від них позбудетеся.

4. Також можна спробувати написати або намалювати на папері, те, що вам не дає спокою. Після закривайте очі, програвайте всю ситуацію, відкривши очі, програйте її раз, як би поміщаючи всі проблеми на листок паперу. Уявляйте, що ваша свідомість повністю вільне від цих думок, вони все перенесені на папір. А тепер листок потрібно спалити або порвати, примовляючи - все погане знищу, порву, спалю. Як відволіктися від поганих думок?

Як позбутися поганих нав'язливих думок? Та просто відволіктися від них, коли на роздуми не буде часу, тоді й погані думки перестануть лізти в голову. Так чому ж ми будемо себе відволікати? Зайнятися чимось цікавим, що вимагає підвищеної уваги і концентрації. Помічали, що коли повністю поглинені справою, сторонні думки в голову не лізуть? Ось так і тут буде, головне знайти достатньо захоплююче заняття.

Вдаримо по негативу позитивом! Добро завжди перемагає зло, так буде і в нашому випадку. Вам потрібно згадати, що вас зазвичай веселить, призводить в хороший настрій - улюблена книга, фільм, сатиричні мініатюри.

Згадали? Ну, так вперед, заряджайтеся позитивом, погані думки такого його кількості неодмінно злякаються і покинуть вашу голову.

Вчіться мислити позитивно. Будь-яку погану думку перекривайте хорошою. Наприклад, «пішов дощ, а я парасольку не взяла, промокну і обов'язково застуджуся» змінюйте на «пішов дощ, я без парасольки, але до кінця робочого дня дощ закінчиться, як добре буде ввечері йти додому, вдихаючи ароматний свіже повітря». Намагайтеся всі свої погані думки переправляти подібним чином, частіше говорите собі «зі мною буде відбуватися тільки хороше» і «все, що зі мною відбувається, на краще» ...

Методика позитивного мислення або як позбутися поганих думок

Як позбутися поганих думок Як позбутися поганих думок Reviewed by Vasyl Markovych on 3/19/2015 01:12:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.