Коли і як садити часник

Часник садять відразу після морозів, десь в середині квітня.
Перевага ярого (весняного) часнику в тому, що він зберігається набагато краще ніж часник, посаджений восени, хоча по врожайності він поступається озимому часнику. Відрізняються ці два види один від одного тим, що озимий часник має стовбур в центрі головки, а зубки ярого щільно прилягають один до одного.

Багато дачників задаються питанням, про те, як садити часник навесні. Так як ярий часник хоч і не морозостійкий, але холодостійкий, то деякі досвідчені агрономи, які вирощують велику кількість часнику для продажу, на зиму складають його в білі мішки (такі, в яких продається цукор), і закопують в землю на півтора багнета лопати. Зверху засипають великим шаром листя і утеплюють плівкою. Під такою шубою він не замерзає, а відчуває себе комфортно. Якщо дачник садить невелику кількість часнику, то його можна перед посадкою на пару тижнів поселити в холодильнику. Дехто перед посадкою тримає часник близько півгодини в слабкому розчині марганцівки або сольовому розчині (3 ст. ложки на піввідра води).

Коли і де садити часник навесні!
Часник садять відразу після морозів, десь в середині квітня.
Для посадки часнику не підійде земля, де до цього був посаджений часник або цибулю, після картоплі теж земля не підходить. Краще, щоб до часнику там росли огірки, кабачки, рання білокачанна капуста, цвітна капуста. Грядки слід скопати і розпушити.
Як садити часник навесні!
Безпосередньо перед посадкою слід рясно полити грунт розчином солі кухонної, з розрахунку 3 ст. ложки на відро води. Садять часник донцем вниз. Приблизно на 1-2 сантиметри вглиб. Відстань між зубками 8-10 сантиметрів, а відстань між грядками 15 сантиметрів. Після сходів бажано підживити часник сульфатом амонію, що не дає шкідникам зіпсувати урожай. Цю процедуру бажано повторити в середині червня.
Часник дуже любить вологу, але не варто сильно заливати його в липні. Нехай він трохи підсохне перед збором.
ПЛЮС ДО ТЕМИ:
Коли і як садити часник Коли і як садити часник Reviewed by Vasyl Markovych on 3/25/2015 01:27:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.