Туфлі на високому каблуку. Як їх вибрати?

Спостерігаючи за тим, як незалежні дами легко і гордо крокують на високому каблучку, з вигляду може здатися, що подібна взуття дійсно дуже комфортне.
Однак зручними туфлі на високій шпильці робить тільки правильний їх вибір.


Хороша пара туфель обов'язково повинна мати правильно вивірений центр ваги, ідеальна вага, зручну округлість підошви, приємну фактуру і правильну заокругленість носка. Дати точне визначення кожної з цих характеристик практично неможливо, так як найчастіше все залежить від індивідуальних особливостей жіночих стоп і фігури.
Зазвичай на зручність впливає постава, співвідношення зросту і ваги, хода і місце розташування центру тяжіння. Саме ці особистісні особливості дають можливість визначити свій кордон висоти каблука і ті вимоги, які слід пред'являти при виборі туфель на високій шпильці.

Загальні параметри вибору взуття на високих підборах

• Гладкість підошви. Краще відмовитися відразу від туфель, які мають блискучу і гладку підошву. Вони, швидше за все, будуть дуже слизькими, і ходити в них буде просто небезпечно.

Вага взуття. Хороші туфлі на підборах відрізняються від підробок своєю вагою. Сучасні можливості конструкції «правильного» взуття дозволяють навіть при їх масивному вигляді володіти достатньо невеликою вагою. Щоб протестувати нові туфлі при примірці, в магазині підніміть одну ногу і постійте так секунд 10. Якщо подібна «гімнастика» не доставляє незручностей, туфлі годяться, якщо стало важко - краще продовжити пошуки.

• Висота каблука. Візуально чим вищий каблук, тим красивіше. Адже висока шпилька вигідно подовжує ноги і робить фігуру стрункою. Але з іншого боку, чим вище - тим травмонебезпечніше. Тому туфлі на ультрависокому каблуці будуть зручніші, якщо є невелика платформа, яка зробить взуття придатним для ходьби. Ідеальною вважається різниця між висотою платформи і каблука в 5-7 см. Варто також звернути увагу на будову платформи. Для дуже високих каблуків потрібна платформа, ніс якої ледь припіднятий. Це дозволить уникнути незграбною ходи.

• Стабільність. Це одна з головних характеристик зручних туфель на підборах. Для того щоб сміливо дефілювати на високих шпильках, жінці необхідно мати правильно розташований центр ваги, гарну поставу, правильну ходу, невелику фізичну підготовку і розтяжку. Якщо ці параметри не відповідають ідеальним, доведеться витратити час на пошуки свого ліміту. Також на стабільну ходу в туфлях на високих підборах впливають співвідношення ваги і зросту, хронічні хвороби хребта та кісток ніг і інші фактори. Тому варто реально оцінювати свої можливості і не перестаратися з висотою каблука.

Як скоротити ризик невдалої покупки

Звичайно, неможливо передбачити всі нюанси. З часом можна виявити, що на перший погляд комфортні туфлі раптом виявилися непрактичними і незручними. Однак є кілька порад, як звести до мінімуму ризик невдалого придбання «неправильних» туфель.

• Під час примірки повністю розпряміть ноги і сконцентруйтеся на відчуттях. Якщо в області литок виник біль або тяжкість, приміряйте каблук нижче.

• Приміряючи нові туфлі, спробуйте нахилитися вперед. Якщо створюється відчуття неминучого падіння, значить, туфлі мають неправильну заокругленість носів. Сміливо відмовляйтесь від даної моделі.

• Відставте ногу в сторону і огляньте свої щиколотки. Якщо щиколотка на опорній нозі заламується всередину, ходіння в таких туфлях може призвести до серйозного ризику пошкодити ногу. Спробуйте перенести центр ваги з ноги на ногу. Якщо при цьому щиколотки заламувати назовні - краще залишити туфлі в магазині.

• Присядьте, імітуючи ситуацію, коли потрібно підняти що-небудь з підлоги. Якщо виникло непереборне бажання спертися на руки, будьте впевнені, під час першого ж променаду в нових туфлях ви так і зробите.

• Ще одним способом упевнитися в правильному виборі туфель можна, просто пройшовши в них по магазину. Якщо при ходьбі виходить семенящий короткий крок, варто звернути увагу на туфлі з більш низьким каблуком.

• Приділіть особливу увагу вибору правильного розміру.

- Туфлі на підборах 5-9 см слід купувати на пів розміру більше;

- Туфлі на 10-15 сантиметрової шпильці краще купувати на розмір більше;

- Каблук вище 16 см вимагає покупки туфель на 1,5 розміру більше.

На закінчення варто зазначити, що якими б зручними не були туфлі, протягом дня ногам необхідний відпочинок. Тому, вирушаючи на роботу або прогулянку у взутті на шпильці, бажано мати при собі зручні балетки, щоб час від часу перевзуватися. А ввечері приділіть особливу увагу відпочинку і релаксації втомлених стоп: зробіть розслабляючий масаж із застосуванням охолоджуючого крему.
ПЛЮС К ТЕМЕ:

Туфлі на високому каблуку. Як їх вибрати? Туфлі на високому каблуку. Як їх вибрати? Reviewed by Vasyl Markovych on 2/24/2015 05:15:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Коментувати

Технологии Blogger.