Простий комплекс вправ для постави (осанки)

Красива і правильна постава свідчить про впевненість людини, надає стрункість фігурі і граціозність. Крім того, вона є важливим показником загального здоров'я організму, забезпечуючи оптимальні умови для правильної роботи всіх внутрішніх органів.

Малорухливий, сидячий спосіб життя, багатогодинна робота за комп'ютером призводять до підвищеної і нерівномірно розподіленого навантаження на хребет. Занепад сил, зниження загального тонусу, підвищена втома, головні болі, болі в попереку: перші ознаки порушення постави, які в наслідок можуть призвести до сколіозу і лордозу.
Лікувальна фізкультура при сколіозі набагато складніша у виконанні і вимагає більшого часу і уваги, адже виправляти викривлення хребта набагато складніше, ніж просто порушену поставу. Теж стосується і до лікувальної фізкультури при лордозі.

Лікувальна фізкультура при порушенні постави
Існує безліч вправ для усунення негативних наслідків перенапруження м'язів спини, їх розслаблення і розтяжки. Лікувальна фізкультура має головне значення для виправлення постави, оскільки не існує інших способів. Спеціальні корсети допомагають при запаленнях м'язів, травмах, для зняття і перерозподілу навантаження, але при постійному використанні, вони призводять до ще більшого ослаблення м'язового корсету.
Крім того, порушення постави є однією з головних причин патологічних викривлень хребта і прогинів, то прості ЛФК для постави будуть ефективні і для боротьби зі сколіозом і лордозом.

Лише 3 вправи з йоги допоможуть вам поліпшити і зняти напругу в області шиї і попереку, виправити осанку.

Через 10 днів регулярного їх виконання ви відчуєте себе краще, бадьоріше.
Займаючись лише 5 хвилин на день, ви зміцните м'язи спини, поліпшите еластичність хребта, зніміть втому. А найголовніше - зміниться ваша осанка.

Зворотня молитовна поза. Сидячи на колінах, заведіть руки назад і з'єднайте долоні. З силою притисніть долоні одну до одної на 30 секунд, потім розслабтеся. Спина пряма, дихання рівне. Ця вправа допомагає зміцнити поздовжні м'язи спини.

Змія. Ляжте на живіт, ноги разом, руки долонями вниз на рівні плечей. Роблячи вдих, підніміть голову, потім груди якомога вище. Намагайтеся максимально прогнутися в спині і використовувати силу м'язів спини для підняття. Дана вправа розтягує хребет, знімає напругу в шийному відділі.

Скручування спини. Сядьте на підлогу, зігніть ноги в колінах, праву стопу підтягніть до лівого стегна. На видиху поверніть корпус і голову максимально вліво. Затримайтеся в цьому положенні. Виконуючи цю вправу, ви розслабити поперек, знімете втому з грудного відділу хребта.

ПЛЮС К ТЕМЕ:

Простий комплекс вправ для постави (осанки) Простий комплекс вправ для постави (осанки) Reviewed by Vasyl Markovych on 1/16/2015 12:35:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Коментувати

Технологии Blogger.