Вибір пальто для різних типів фігури

пальто для різних типів фігури
У сучасній швейній індустрії існує безліч фасонів і моделей, які вдало підкреслюють фігуру кожної дівчини і жінки. Саме тому пальто займає лідируючі позиції у сфері високої моди, менш привабливими зараз стають шуби, куртки і пуховики.
Вибір пальто - це індивідуальна процедура для кожної модниці, якщо правильно підібрати модель, то можна приховати всі недоліки і виглядати стильно, модно і, звичайно ж, надзвичайно.

Важливим чинником при виборі пальто є якість тканини. Дуже популярні і найбільш практичні пальто з натуральних тканин: кашемір, вовна, букле, також прийнятним варіантом буде невелике додавання до натуральних тканин синтетичних волокон.

Якщо ви все-таки хочете придбати пальто в свій гардероб, до цієї справи варто підійти творчо і індивідуально. Всі жінки різні, у кожної свої параметри фігури і зростання, при виборі пальто слід правильно визначити тип своєї фігури.

Види жіночої фігури, які слід враховувати при виборі пальто
Фігура «трапеція» характеризується великими масивними плечима, накачаними грудьми і спиною, вузькими стегнами і тонкими ногами. Якщо у жінки такий тип фігури, то дуже добре буде сидіти на ній пальто прямого крою. Ще підійде пальто у вигляді трапеції, така модель повинна бути приталена, виділяти і облягати контури фігури жінки. Категорично не підходять моделі військового стилю, вони будуть максимально підкреслювати масивність плечей. Жінки, які володіють високим зростом і трапецієподібною фігурою, будуть ідеально виглядати в пальто-накидці. Ця модель додасть жінці якусь елегантність і родзинку. Щоб жінка не здавалася в пальто ще більшою, в жодному разі не варто вибирати пальто овальних і трикутних форм.

Фігура «прямокутник». Якщо жінка є власницею широких плечей, талії, а також стегон, найкраще їй підійде пальто прямого крою. Також можна виграти за рахунок великих комірів. Якщо ви не любите сірі, похмурі кольори і відтінки, виграшним варіантом будуть різноманітні кольорові вставки. Незграбно виглядатимуть пальто приталені, а також овального типу, бо тоді фігура жінки здається ще більш щільною і дуже помітний дефіцит талії.

Напівприталений тип фігури. Велика частина жінок планети мають саме такий тип фігури. Тут будь-який фасон пальто буде точним попаданням в ціль. Максимально ефектно буде виглядати пальто орного типу, а також пальто з різними аксесуарами, які любить кожна модниця, наприклад, коміри, манжети, різноманітні пояси і розрізи ззаду.

Не менш поширена така форма фігури, як «пісочний годинник» - практично однакової ширини плечі і стегна, вузька талія. Найбільш ефектно на дамі з такою фігурою буде сидіти приталені пальта або А-образного крою. Родзинкою таких пальто можуть бути великі гудзики, а також шкіряні вставки. Категорично не підійде пальто вільного покрою для такого типу фігури, так як воно буде приховувати всі її переваги.

Фігура «трикутник» - стегна ширше плечей. Тут також ідеально підійде пальто А-образного фасону, якщо ж у жінки тонка талія, то варто звернути увагу на приталені види пальто. Добре б було підібрати модель з різними вставками і лініями, які візуально розширять і збільшать плечі жінки. Ідеально підійде пальто до колін з поясом.

Наступний тип фігури - це «вісімка». Від попереднього типу цей відрізняється більш пишними грудьми і стегнами. На жінках з таким типом фігури найбільш виграшно виглядатимуть пальто приталеного або напівприталена крою, а також пальто з запахом.

Якщо ви маєте добре виражені форми, то пальто овальної форми або прямого крою категорично вам не підходить. Ви ніколи не будете виділятися серед маси людей в таких пальто.

Помилковим при виборі пальто є те, що багато жінок вважають, що воно має бути на кілька розмірів більше. Це абсолютно не так. Пальто великих розмірів спотворює пропорції тіла, при цьому з'являються непотрібні і навіть безглузді складки або загини. Приміряти пальто краще в тому одязі, який ви будете носити під ним.
ПЛЮС К ТЕМЕ:

Вибір пальто для різних типів фігури Вибір пальто для різних типів фігури Reviewed by Vasyl Markovych on 1/15/2015 02:41:00 PM Rating: 5

Комментариев нет:

Коментувати

Технологии Blogger.